کد خبر : 1844831 | 31 شهریور 1401 ساعت 09:22 | 120.6K بازدید | 21 دیدگاه

دمبله: چهار سال از عمرم را بیهوده هدر دادم

عثمان دمبله، ستاره فرانسوی بارسلونا، می‌گوید از شرایط زندگی‌اش در فاصله سال‌های 2017 تا 2021 ناراضی است.

دمبله: چهار سال از عمرم را بیهوده هدر دادم

به گزارش "ورزش سه"، دمبله به عنوان یکی از ستاره‌ای آینده دنیای فوتبال از بروسیا دورتموند راهی بارسلونا شد اما نتوانست درخششی که پیش از این به نمایش گذاشته بود؛ در نوکمپ تکرار کند. 
دوران حضور او در بارسلونا پر از مصدومیت‌ها و تنش‌هایی بود که با مدیران و مربیان مختلف در کادر فنی این تیم داشت و همین باعث شده بود که بسیاری مبلغ هنگفت پرداخت شده برای او را یک ضرر برای باشگاه بارسا بدانند. 
او حتی تا یک قدیمی جدایی از بارسا هم رفت و مدیران این باشگاه تاکید داشتند که این بازیکن فرانسوی باید در پنجره نقل و انتقالات زمستانی سال گذشته به فروش برسد اما این اتفاق نیفتاد و ژاوی توانست به درستی او را مدیریت کند تا در نهایت قراردادش با بارسا نیز تمدید شود. 

1745988
دمبله در گفت‌وگو با RMC Sport اظهار داشت:« از 2017 تا 2021 وقتم را بیهوده و به شکل گسترده‌ای هدر کردم. من چهار سال از زندگی‌ام را از دست دادم. مجبور بودم تلاش کنم تا بتوانم بازی کنم، تا سالم باشم و بتوانم آرام آرام عملکرد درستی داشته باشم.»
این بازیکن با اشاره به مشکلاتی که در این مدت برای او ایجاد شد گفت:« من مصدومیت‌های زیادی از ناحیه همسترینگ داشتم. مربیان به من تاکید داشتند که اگر بیشتر تلاش نکنم، دچار مشکل جدی می‌شوم. با رونالد کومان شروع به پیشرفت کردم و شرایط با ژاوی بهتر شد. وقتی به بارسا آمدم جوان‌تر بودم، مدام بیرون می‌رفتم و دنبال تفریح بودم اما نه به اندازه‌ای که مردم می‌گویند یا تصور می‌کنند.»

دیدگاهها