کد خبر : 1844849 | 31 شهریور 1401 ساعت 11:55 | 113.1K بازدید | 26 دیدگاه

تمسخر ستاره گران‌قیمت؛

ببخشید او را با ارلینگ هالند مقایسه کردیم! (عکس)

داروین نونیز، ستاره جوان لیورپول، در حال طی کردن بدترین روزهای دوران ورزشی خود است.

ببخشید او را با ارلینگ هالند مقایسه کردیم! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، داروین نونیز، مهاجم 23 ساله و اروگوئه ای که در تابستان امسال و از بنفیکا با مبلغ 85 میلیون پوند به لیورپول پیوست، شروعی ضعیف در آنفیلد داشته و تنها یک گل در پنج مسابقه به ثمر رسانده است. داروین نونیز در دیدار برابر کریستال پالاس با بازیکن حریف درگیر شده و کارت قرمز گرفت تا روزهایی کابوس وار را در بدو ورود به لیگ برتر انگلیس تجربه کند.

حالا این مهاجم جوان برای برگزاری دیدارهای دوستانه تیم ملی اروگوئه راهی کمپ این تیم شده و آنها به زودی برابر تیم ملی ایران قرار خواهند گرفت. اما به نظر می رسد شرایط در رده ملی نیز چندان برای نونیز خوب نیست و او هنوز به مرز آمادگی نرسیده است.

ویدئویی از تمرین تیم ملی اروگوئه منتشر که داروین نونیز در یک صحنه برای گلزنی تلاش کرده و صاحب موقعیت می شود. اما ضربه عجیب این بازیکن با فاصله ای غیرقابل باور از دروازه به بیرون رفته و حتی به پرچم کرنر برخورد می کند. این ویدئو در شبکه های اجتماعی مورد توجه هواداران قرار گرفته و بسیاری به تمسخر سطح بازی داروین نونیز و اشتباه لیورپول در مورد سرمایه گذاری روی این بازیکن پرداخته اند. جالب اینجاست داروین نونیز در بدو ورود به لیگ برتر با ارلینگ هالند مقایسه شده و برخی او را هم سطح ستاره نروژی منچسترسیتی دانستند. فراموش نکنیم ارلینگ هالند 14 گل در 9 بازی به ثمر رسانده و شروعی فوق العاده را در ترکیب تیم جدیدش تجربه کرده است.

دیدگاهها