کد خبر : 1844879 | 31 شهریور 1401 ساعت 14:18 | 58.9K بازدید | 13 دیدگاه

ادعای موندودپورتیوو؛

بارسلونا جانشین جرارد پیکه را انتخاب کرد (عکس)

موندودپورتیوو امروز ادعا کرد که بارسلونا با اینیگو مارتینز برای فصل بعد به توافق رسیده و او گزینه اول جانشینی جرارد پیکه است.

بارسلونا جانشین جرارد پیکه را انتخاب کرد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، اینیگو مارتینز مدافع 31 ساله و باتجربه اتلتیک بیلبائو در ابتدای فصل تابستان مورد توجه بارسلونا قرار داشت و حتی مذاکراتی نیز بین طرفین صورت گرفت، اما در نهایت توافقی حاصل نشد. ماه گذشته نشریه اسپورت در گزارشی مدعی شد که مدیران بارسلونا پیشنهادی به ارزش 15 میلیون یورو به اضافه 5 میلیون دیگر پاداش برای خرید اینیگو مارتینز ارائه دادند، اما این رقم توسط باشگاه بیلبائو رد شد. برخی منابع حتی ادعا کرده اند که بارسلونا در انتقالات زمستانی 2023 نیز برای خرید مارتینز تلاش خواهد کرد.

امروز موندودپورتیوو تیتر یک خود را به این قضیه اختصاص داده و ادعا کرده است که بارسا با اینیگو مارتینز برای فصل بعد به توافق اولیه رسیده و او با اتمام قراردادش به بارسلونا خواهد پیوست. ژاوی نیز به این انتقال چراغ سبز نشان داده است.

موندو نوشته است که برای انتقال اینیگو به بارسا جدایی جرارد پیکه کلیدی است. در قرارداد پیکه با بارسا بندی وجود دارد که اگر او در فصل جاری نتواند در بیش از 35 درصد از بازی های بارسا به میدان برود، قراردادش یک‌طرفه فسخ می شود و او بازیکن آزاد خواهد شد. 

تا به اینجای فصل پیکه تنها در یک بازی از هشت بازی رسمی بارسا به میدان رفته و جایی در برنامه های ژاوی ندارد. می توان تصور کرد که قرارداد پیکه با ادامه این روند، فسخ خواهد شد. به این ترتیب بارسلونا اینیگو مارتینز را جایگزین پیکه خواهد کرد. طبق این گزارش، تماس ها با مدیر برنامه های اینیگو ادامه دارد و او اطمینان داده است که هیچ مذاکره ای برای تمدید قرارداد با بیلبائو صورت نگرفته و چنین برنامه ای نیز در دستور کارشان قرار ندارد.

دیدگاهها