کد خبر : 1844909 | 31 شهریور 1401 ساعت 21:30 | 51.7K بازدید | 17 دیدگاه

اریکسون: مگوایر و شاو در قطر بازی نمی‌کنند

سون گوران اریکسون، سرمربی سابق انگلیس، می‌گوید بعید است گرت ساوت‌گیت دو بازیکن منچستریونایتد، هری مگوایر و لوک شاو را برای جام جهانی به تیم ملی دعوت کند.

اریکسون: مگوایر و شاو در قطر بازی نمی‌کنند

به گزارش "ورزش سه"، هری مگوایر و لوک شاو، دو مدافع منچستریونایتد، در انگلیس با انتقادهای زیادی مواجه هستند و حتی گروه بزرگی از هواداران شیاطین سرخ هم از آنها انتقاد می‌کنند. این دو اما بارها از سوی گرت ساوت‌گیت به تیم ملی دعوت شده و برای مثال در رقابتهای یورو2020 از بازیکنان اصلی او در خط دفاعی بودند.

اما این روزها مگوایر و شاو در منچستریونایتد تحت هدایت اریک تن هاخ شرایط خوبی ندارند و به نیمکت‌نشین‌های دائمی تبدیل شده‌اند. تن‌هاخ بعد از دو شکست ابتدای فصل آنها را از ترکیب خود بیرون کشید و به جایشان از رافائل واران و تایرل مالاسیا استفاده کرد.

اریکسون که در فاصله سالهای 2001 تا 2006 هدایت سه‌شیرها را به عهده داشت می‌گوید بعید است ساوت‌گیت در جام جهانی قطر از این دو استفاده کند چرا که استفاده از مگوایر و شاو در حال حاضر ریسک بزرگی برای یک مربی است.

او در یک مصاحبه گفت:" تصمیم به استفاده از مگوایر و شاو خیلی سخت است. من بعید می‌دانم ساوت‌گیت از آنها استفاده کند. اینکه دو بازیکنی که در تیم‌شان نیمکت‌نشین هستند؛ به تیم ملی دعوت کنید معمولا اتفاق نمی‌افتد. تمرین کردن یک چیز است ولی حضور در ترکیب ثابت و در شرایط مسابقه بودن یک چیز دیگر".

دیدگاهها