کد خبر : 1844926 | 01 مهر 1401 ساعت 09:18 | 56.5K بازدید | 13 دیدگاه

کابوس برای بارسا؛ سه بازیکن مصدوم شدند

سه بازیکن بارسلونا در جریان دیدارهای ملی که شب گذشته برگزار شد دچار مصدومیت شدند.

کابوس برای بارسا؛ سه بازیکن مصدوم شدند

به گزارش "ورزش سه"، مسابقات باشگاهی به دلیل آغاز وقفه دیدارهای ملی تعطیل شد و بازیکنان به اردوی تیم‌های ملی خودشان اضافه شدند تا آخرین دیدارها پیش از آغاز جام جهانی 2022 قطر را برگزار کنند. 
در یکی از این دیدارها شب گذشته هلند در زمین لهستان به مصاف این تیم رفت و موفق شد با نتیجه 0-2 برابر آنها به پیروزی برسد اما با وجود این پیروزی، شرایط چندان مطابق دلخواه آنها پیش نرفت. 
فرنکی دی یونگ که از ابتدا در ترکیب اصلی تیمش قرار داشت در نیمه اول دچار مصدومیت شد و به ناچار بین دو نیمه مجبور شد از زمین بازی بیرون برود. 
اما این پایان ماجرا نبود و در حالی که تنها هفت دقیقه از شروع نیمه دوم گذشته بود، این بار این ممفیس دیپای بود که مصدوم شد و نتوانست به حضورش در زمین ادامه دهد. 


ولی مهم‌ترین اتفاق شب گذشته برای بارسلونا و ژاوی هرناندز شاید در بازی فرانسه برابر اتریش رخ داد، جایی که شاگردان دیدیه دشان موفق شدند با نتیجه 0-2 به پیروزی برسند. 
در حالی که فقط 23 دقیقه از شروع این بازی گذشته بود و هر دو تیم بدون گل کارشان را دنبال می‌کردند، ژول کُنده دچار مصدومیت شد و شرایطش به شکلی بود که نتوانست به حضورش در زمین ادامه دهد و جایش را به ویلیام سالیبا داد. 
دشان پس از پایان بازی تایید کرد که این بازیکن از ناحیه ماهیچه دچار مصدومیت شده است و ارزیابی و آزمایش‌های لازم پس از این دیدار روی او انجام خواهد شد.

 

دیدگاهها