کد خبر : 1844979 | 01 مهر 1401 ساعت 16:40 | 38.3K بازدید | 13 دیدگاه

بارسا دست به کار شد؛ تلاش برای حل بحران گریزمان

بارسلونا ترجیح می دهد قبل از کشیده شدن پرونده آنتوان گریزمان به دادگاه، این مسئله را با توافق حل کند.

بارسا دست به کار شد؛ تلاش برای حل بحران گریزمان

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد قرضی گریزمان با اتلتیکومادرید در پایان فصل جاری به اتمام می رسد و اخبار حاکی از آن است که اگر این بازیکن در 50 درصد مسابقات این فصل بازی کند، تیم پایتخت نشین باید بند 40 میلیون یورویی قراردادش را پرداخت کرده و ستاره فرانسوی را به صورت دائم جذب کند. در هفته های اخیر اتلتیکومادرید برای فرار از پرداخت این رقم، در اغلب مسابقات از گریزمان در 30 دقیقه پایانی استفاده کرده و برخی شایعات از احتمال شکایت بارسلونا از این باشگاه بوده است. اما نشریه موندو دیپورتیوو در گزارشی مدعی شد ممکن است طرفین به راه حل ساده تری برای حل این بحران دست یابند.

در حال حاضر هیچ تماس مستقیمی بین دو باشگاه وجود نداشته، اما قصد مدیران بارسلونا این است که با اتلتیکومادرید برای حل این وضعیت مذاکره کنند. علیرغم اینکه در قرارداد بین دو باشگاه و در صورت برآورده شدن یک سری از شرایط، گزینه خرید 40 میلیونی در نظر گرفته شده است، اما باشگاه بارسلونا حاضر است رقمی در حدود 25 میلیون دریافت کرده و گریزمان را به صورت دائمی به اتلتیکومادرید واگذار کند. همچنین دیگر هدف بارسلونا بستن این پرونده قبل از دوئل دو تیم در ورزشگاه واندا متروپولیتانو در تاریخ هفت ژانویه است.

در این میان خود این ستاره فرانسوی به شدت خواهان حل شدن این مشکل در اسرع وقت است. گریزمان شرایط باشگاه را درک می کند، اما او بازیکن مورد اعتماد دیگو سیمئونه است و می خواهد به جای ورود به میدان در دقیقه 63 هر بازی، از همان ابتدا در ترکیب ثابت قرار بگیرد.

دیدگاهها