کد خبر : 1845006 | 01 مهر 1401 ساعت 20:04 | 124.8K بازدید | 21 دیدگاه

بدترین خبر برای آلونسو و خطر از دست دادن جام‌جهانی

مصدومیت ستاره بارسلونا برابر ایران؛ در ثانیه 25!

رونالد آرائوخو مدافع اروگوئه، در همان ثانیه های ابتدایی دیدار با ایران مصدوم شد و وضعیت او برای حضور در جام‌جهانی نامشخص است.

مصدومیت ستاره بارسلونا برابر ایران؛ در ثانیه 25!

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان کارلوس کی روش بازی برابر لا سلسته را خیلی طوفانی آغاز کردند. در همان ثانیه 20 بازی بود که روی یک کار تیمی و چند پاس تک ضرب، مهدی ترابی پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد که شوت زمینی او را سرخیو روشه سنگربان اروگوئه مهار کرد.

اما پس از این سیو موفق، ناگهان سنگربان اروگوئه توپ را به بیرون زد تا به وضعیت یکی از بازیکنان هم تیمی اش رسیدگی شود. کارگردان تصویر بازیکنی را نمایش داد که به پشت دروازه رفته بود و از ناحیه کشاله ران دچار آسیب دیدگی شده بود و مشخص شد او کسی نیست جز مدافع جوان بارسلونا.

مرور تصاویر در زمان حمله سریع تیم ملی ایران نشان می دهد که رونالد آرائوخو برای مهار سردار آزمون به دنبال این بازیکن بود و در یک لحظه به صورت ناگهانی تغییر جهت داد و همین مسئله باعث آسیب دیدگی او شده است.

این لحظه استارت آرائوخو برای مهار آزمون روی حمله سریع تیم ملی در همان ثانیه های ابتدایی است.
به نظر می رسد روی همین تغییر مسیر سریع، کشاله ران آرائوخو دچار کشیدگی شد.

آرائوخو که کشاله ران خود را گرفته بود، از کادرپزشکی درخواست کرد تا برای مداوای او وارد زمین شوند. والتر آلتمن قاضی میدان نیز به گروه پزشکی اروگوئه اجازه داد تا وارد زمین شده و این بازیکن را مداوا کنند.

در همان لحظه، کارگردان تلویزیونی تصویر دیه‌گو آلونسو سرمربی لا سلسته را نشان داد که از ناراحتی، سری تکان داد و به مشورت با دستیارانش پرداخت.

او در این صحنه دست از تلاش برای مهار آزمون برداشت.
و در ادامه نیز دست خود را برای تعویض بالا برد و به کادرفنی اعلام کرد توانایی ادامه بازی را ندارد.

در نهایت آرائوخو به آرامی از زمین مسابقه بیرون رفت و پس از لحظاتی، آگوستین روگل به جای او وارد زمین شد تا اروگوئه در همان دقیقه دوم مجبور به انجام یک تعویض اجباری شود.

قطعا این بدترین خبر ممکن برای آلونسو و اروگوئه، در آستانه جام جهانی خواهد بود. حالا همه در انتظار آزمایشات MRI از این مدافع کلیدی هستند تا میزان مصدومیت او مشخص شود. در صورتی که آسیب دیدگی آرائوخو شدید باشد و او نتواند در جام جهانی حضور پیدا کند، یک اتفاق بسیار بد برای این بازیکن و اروگوئه خواهد بود.

او با همراهی کادر پزشکی زمین بازی را ترک کرد.
چهره درهم آرائوخو را پس از مصدومیت مشاهده می کنید.

چیزی که در تصاویر تلویزیونی مشخص بود، آرائوخو احتمالا دچار کشیدگی همسترینگ شده و باید دید شدت این آسیب دیدگی چقدر است. علاوه بر این، اکنون هواداران بارسلونا نیز بابت این خبر و مصدومیت آرائوخو بسیار خشمگین و ناراحت خواهند بود. چرا که پس از دی یونگ، کسیه، ژول کُنده، ممفیس دپای و عثمان دمبله، حالا آرائوخو به جدیدترین ستاره مصدوم بلوگرانا تبدیل می شود.

این بدترین خبر ممکن برای ژاوی و آلونسو خواهد بود.
هواداران بارسلونا بلافاصله در فضای مجازی این تصویر را منتشر کرده و از مصدومیت ستاره های مطرح تیمشان ابراز نگرانی کرده اند.
آرائوخو بدین صورت زمین بازی را ترک کرد.

دیدگاهها