کد خبر : 1845022 | 01 مهر 1401 ساعت 21:25 | 47K بازدید | 41 دیدگاه

دومین گلی دریافتی لاسلسته در دوران مربیگری آلونسو

شلیک طارمی، پایانی بر 555 دقیقه کلین‌شیت اروگوئه

دروازه تیم ملی اروگوئه پس از گذشت پنج بازی و 555 دقیقه، توسط مهدی طارمی باز شد.

شلیک طارمی، پایانی بر 555 دقیقه کلین‌شیت اروگوئه

به گزارش "ورزش سه"، یک کار تیمی فوق العاده از سمت چپ و همکاری میان طارمی، قلی زاده و انصاری فرد، این تیم ملی ایران بود که توانست با شوت تک ضرب و دیدنی مهاجم بوشهری خود قفل دروازه سرخیو روشه را باز کند تا برخلاف انتظارات، شاگردان کی روش گل نخست را وارد دروازه حریف قدرتمند خود کنند.

گل مهدی طارمی در شرایطی وارد دروازه اروگوئه شد که آنها در پنج دیدار قبلی خود از جمله 2 بازی از مرحله مقدماتی جام جهانی و سه دیدار تدارکاتی گلی را دریافت نکرده بودند.

آخرین بار، این جوزف مارتینز بازیکن تیم ملی ونزوئلا بود که در دیداری از دور شانزدهم مرحله مقدماتی جام جهانی، دروازه لا سلسته را باز کرد و از آن زمان به بعد، اروگوئه مقابل تیم های پرو، شیلی، مکزیک، آمریکا و پاناما گلی را دریافت نکرده بود.

گل مارتینز در دقیقه 64 دیدار با ونزوئلا وارد دروازه شاگردان آلونسو شد و از آن لحظه و تا دقیقه 79 دیدار امشب با ایران که مهدی طارمی توانست دروازه سرخیو روشه را باز کند، اروگوئه توانسته بود 555 دقیقه دروازه اش را بسته نگه دارد و به این ترتیب، مهاجم بوشهری پورتو بر کلین شیت های متوالی حریف قدرتمند خود پایان داد.

در این مدت، سرخیو روشه در چهار دیدار و فرناندو موسلرا در یک دیدار اروگوئه درون دروازه تیم ملی کشورشان قرار گرفته بودند و توانسته بودند این رکورد جالب توجه را ثبت کنند.

علاوه بر این، دیه‌گو آلونسو سرمربی جوان اروگوئه نخستین شکست خود از زمان حضور روی نیمکت لا سلسته را تجربه کرد تا برخلاف انتظارات، این تیم ملی ایران باشد که از سد حریف قدرتمند خود عبور کند.

دیدگاهها