کد خبر : 1845161 | 02 مهر 1401 ساعت 22:23 | 49.3K بازدید | 2 دیدگاه

کای هاورتز:

انتقال به چلسی بهترین اتفاق ممکن برای من بود

کای هاورتز، ستاره آلمانی چلسی، انتقال به این باشگاه را بهترین اتفاق سال های اخیر برای خودش توصیف کرد.

انتقال به چلسی بهترین اتفاق ممکن برای من بود

به گزارش "ورزش سه"، دو فصل از انتقال کای هاورتز، مهاجم خلاق و آلمانی لورکوزن، به باشگاه چلسی سپری شده و او در این مدت با لباس تیم ملی لندنی فاتح سه جام شده است. گلزنی در فینال لیگ قهرمانان دو سال پیش برابر منچسترسیتی بی تردید بهترین لحظه دوران ورزشی این مهاجم بلندقامت بود. حالا کای هاورتز مدعی شد حضور در چلسی رویای دوران کودکی اش بوده و او به آرزوی بزرگ خود در این دو سال رسیده است.

1606760

کای هاورتز گفت: "انتقال به چلسی بهترین اتفاق ممکنی بود که برای من در سال های اخیر داده بود. من در این دو سال دوران حضورم در باشگاه چلسی، رویای دوران کودکی ام را برآورده کرده و به آرزوی همیشگی ام رسیدم. برای من بسیار خوب بود که از آلمان خارج شده و راه وفق پیدا کردن با بازی در لیگ برتر انگلیس را یاد بگیرم. من واقعا از بازی در این کشور لذت می برم و احساس می کنم جهشی بزرگ برایم رخ داده و خیلی در این دو فصل پیشرفت کرده ام."

کای هاورتز اگرچه رابطه بسیار خوبی با توماس توخل داشت، اما او از بازی کردن زیر نظر گراهام پاتر نیز لذت می برد. ستاره آلمانی افزود: "سرمربی جدید چلسی روی ما تاثیر بسیار خوبی گذاشته است. در حال حاضر چلسی از ترکیبی از بازیکنان بزرگ و فوق العاده را در اختیار دارد و من فکر می کنم با حضور گراهام پاتر، شرایط خوبی را در ادامه فصل تجربه کنیم."

دیدگاهها