کد خبر : 1845207 | 03 مهر 1401 ساعت 13:15 | 35.5K بازدید | 8 دیدگاه

اعتراف پوگبا؛ پیش جادوگر رفتم اما نه برای امباپه!

پل پوگبا، هافبک فرانسوی، اعتراف کرد که به جادوگر مراجعه کرده اما هدفش طلسم کردن کیلیان امباپه نبوده است.

اعتراف پوگبا؛ پیش جادوگر رفتم اما نه برای امباپه!

به گزارش "ورزش سه"، پوگبا از چند هفته قبل درگیر پرونده مربوط به باج‌گیری و اخاذی شده است و جنجال مربوط به اتهامات وارد شده به او همچنان ادامه دارد. 
ماتیاس پوگبا، برادر این بازیکن، با انتشار ویدیویی مدعی شده بود که قصد دارد رازهایی را درباره زندگی برادرش منتشر کند و به تمام دنیا نشان دهد که این ستاره یوونتوس با آنچه نشان می‌دهد فرق دارد. 
او در این ویدیو ادعا کرده بود که پوگبا از جادوگری استفاده کرده است تا کیلیان امباپه را در تیم ملی فرانسه طلسم کند و خودش به ستاره اصلی این تیم تبدیل شود.
این موضوع تاثیر زیادی روی این مهاجم پاری سن ژرمن گذاشت و بسیاری از رسانه‌های فرانسوی مدعی شدند که او و نزدیکانش به صورت دقیق در حال پیگیری ادعاهای مطرح شده هستند. هرچند امباپه چند روز قبل گفت که با پوگبا صحبت کرده است و ترجیح می‌دهد حرف‌های هم تیمی‌اش را بپذیرد و مشکلی بین آنها وجود ندارد. 
پس از درخشش امباپه در بازی روز پنج‌شنبه فرانسه برابر اتریش که با پیروزی 0-2 این تیم همراه شد، بار دیگر این پرونده به صورت جدی مطرح شد و این بار روزنامه دیلی میل مدعی شد به مدارکی دست پیدا کرده است که نشان می‌دهد پوگبا در صحبت‌هایش با پلیس اعتراف کرده که واقعا به یک جادوگر مراجعه کرده است. 
با این حال، او تاکید دارد که این اقدام هیچ ارتباطی به امباپه نداشته است و او فقط در تلاش بوده است تا از خودش در برابر مصدومیت‌های متعدد مراقبت کند و همچنین به کودکان فقیری در آفریقا که از طریق یک سازمان با آنها در ارتباط است کمک کند. 
پلیس فرانسه در تلاش است تا تمامی موارد مطرح شده در این پرونده را به صورت دقیق راستی آزمایی کند. این بازیکن در حال حاضر به دلیل تهدیدهای صورت گرفته تحت مراقبت پلیس است.

دیدگاهها