کد خبر : 1845225 | 03 مهر 1401 ساعت 15:59 | 70.6K بازدید | 86 دیدگاه

حمله الخلیفی به رئال؛ چرا قهرمانی اروپا را جشن گرفتید؟

ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن می‌گوید از این که رئال مادرید قهرمانی در لیگ قهرمانان را جشن گرفته تعجب کرده است.

حمله الخلیفی به رئال؛ چرا قهرمانی اروپا را جشن گرفتید؟

به گزارش "ورزش سه"، اختلاف بین مدیران رئال مادرید و پاری سن ژرمن بر سر داستان تمدید قرارداد کیلیان امباپه و البته راه‌اندازی سوپرلیگ اروپا همچنان ادامه دارد. 
رئال مادرید، بارسلونا و یوونتوس سه باشگاهی هستند که هنوز به صورت رسمی از پروژه سوپرلیگ کنار نکشیده‌اند و رای دادگاه عالی اروپا در این زمینه نیز هنوز اعلام نشده است. 
ناصر الخلیفی که از ابتدا مخالف این پروژه بود و حاضر نشد همراه دیگر باشگاه‌های بزرگ اروپایی جز شرکت کنندگان در این رقابت باشد، حالا جانشین فلورنتینو پرز شده است و ریاست اتحادیه باشگاه‌های اروپایی را برعهده دارد.
او در بیست و هشتمین اجلاس عمومی این اتحادیه به شدت از مدیران رئال مادرید انتقاد کرد و مدعی شد که آنها نباید قهرمانی در رقابتی را که متعلق به یوفا است؛ جشن می‌گرفتند. یوفا سازمانی است که رئالی‌ها با آن مشکل دارند.


الخلیفی در این اجلاس گفت:« نکته عجیب اینجاست که آنها قهرمانی در رقابت باشگاهی یوفا را جشن گرفتند. این بهترین رقابت باشگاهی در جهان است. بسیار عجیب است که شما علیه رقابت باشگاهی فوق العاده‌ای که از قبل وجود داشته، اقدام کنید و اما در آن شرکت کنید، جشن بگیرید و از قهرمانی لذت ببرید، اتفاقی که از نظر من بسیار عجیب است.»
اشاره رئیس باشگاه پاری سن ژرمن به قهرمانی رئال مادرید در فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپاست که با پیروزی 0-1 برابر لیورپول در پاریس به دست آمد.

دیدگاهها