کد خبر : 1845229 | 03 مهر 1401 ساعت 17:21 | 23.3K بازدید | 10 دیدگاه

اعتراف سرمربی هلند؛ به بلژیک برای کورتوا حسادت می‌کنم

لوئیس فان خال، سرمربی تیم ملی هلند اعتراف کرد، طرفدار درجه یک تیبو کورتوا، دروازه‌بان بلژیکی رئال مادرید است.

اعتراف سرمربی هلند؛ به بلژیک برای کورتوا حسادت می‌کنم

به گزارش "ورزش سه"، تیبو کورتوا، دروازه بان بلندقامت تیم ملی بلژیک و باشگاه رئال مادرید، در یکی دو سال گذشته عملکرد فوق العاده‌ای نشان داده و درخشش او در فصل گذشته لیگ قهرمانان یکی از عوامل اصلی قهرمانی شماره 14 رئال مادرید در این تورنمنت بود. در آستانه تقابل هلند و بلژیک در لیگ ملت های اروپا، لوئیس فان خال مدعی شد علاقه زیادی به تیبو کورتوا دارد و بابت حضور او درون دروازه بلژیک، به روبرتو مارتینز حسادت می کند.

او گفت: "بله، من به روبرتو مارتینز حسادت می کنم. البته من نیز گاهی اوقات از تیبو کورتوا انتقاد می کردم، اما او یک دروازه بان درجه یک است. گاهی اوقات وقتی تحت فشار هستید شما نیز اشتباه می کنید و این اتفاق برای هر بازیکنی در دنیای فوتبال رخ می دهد. من نمی دانم در دیدار امشب تیم ملی بلژیک مقابل هلند چه اتفاقاتی در زمین رخ خواهد داد، اما من سه بازی اخیر این تیم را آنالیز کرده ام و آنها در هر سه دیدار با روشی یکسان و مشابه به میدان رفتند.

البته من به بازیکنان تیم ملی ایمان دارم. آنها هر کاری برای کسب پیروزی در این دیدار انجام می دهند و من نیز تیمم را برای رسیدن به این هدف آماده می کنم. البته من اصلا انتظار ندارم بازیکنان هلند خیلی راحت به نتیجه دلخواه دست یابند، اما ما همیشه متمرکز هستیم و این نکته مهمی است."

دیدگاهها