کد خبر : 1845313 | 04 مهر 1401 ساعت 12:25 | 133.7K بازدید | 19 دیدگاه

این فوق‌ستاره تمام‌نشدنی

لواندوفسکی و پاس گلی که سی هزار نفر را شوکه کرد!

ستاره اول بارسلونا در فصل جاری، شب گذشته هم چشم‌ها را به حرکت فوق‌العاده‌اش خیره کرد.

لواندوفسکی و پاس گلی که سی هزار نفر را شوکه کرد!

به گزارش "ورزش سه" تیم فوتبال لهستان در شرایطی شب گذشته مقابل ولز به برتری رسید که روبرت لواندوفسکی، فوق ستاره و کاپیتانش با یک پاس گل بی‌نظیر زمینه‌ساز این پیروزی بود.
لوا که در بازی دیشب مقابل ولز حسابی با یارگیری من‌تو‌من از سوی بازیکنان حریف مواجه شده بود و فرصت‌های کمی برای گلزنی به دست آورده بود، در پنجاه و هفتمین دقیقه مسابقه کاری را کرد که هیچ‌یک از بازیکنان حریف منتظرش نبودند. او که روی قوس محوطه جریمه جای‌گیری کرده بود، در حالت پشت به دروازه منتظر رسیدن توپ بود و درست لحظه‌ای که مدافعین ولز منتظر بودند توپ را استپ کند و به سمت او یورش ببرند، او بدون معطلی و زدن ضربه اضافه در شرایطی که کاملا پشتش به سمت یار خودی بود، با یک پاس فوق‌العاده از بین مدافعین، سوایدرسکی را در فضای پشت آنها با گلر تک به تک کرد تا گل پیروزی‌بخش لهستان به ثمر برسد.

لواندوفسکی که فصل فوق‌العاده‌ای را در بارسلونا پشت سر گذاشته و با هشت گل برترین گلزن لالیگا به شمار می‌رود، با 34 سال سن کماکان عطش سیری‌ناپذیری برای موفقیت بیشتر دارد و تزریق این روحیه جاه‌طلبی‌اش به تیم ملی کشورش لهستان را به یکی از مدعیان صعود از گروه C جام جهانی در حضور آرژانتین، مکزیک و عربستان تبدیل خواهد کرد.

دیدگاهها