کد خبر : 1845330 | 04 مهر 1401 ساعت 13:37 | 4.7K بازدید | 2 دیدگاه

کاظمینی: به دنبال اولین برد برابر آلومینیوم هستیم

مهاجم ملوان ابراز امیدواری می‌کند در جدال سخت مقابل آلومینیوم اراک موفق شوند اولین برد فصل خود را کسب کنند.

کاظمینی: به دنبال اولین برد برابر آلومینیوم هستیم

به گزارش "ورزش سه"، ملوان در پایان پنجمین بازی فصل خود هنوز موفق به ثبت پیروزی نشده است و این موضوع باعث نگرانی زیادی بابت احتمال سقوط دوباره انزلی‌چی‌ها شده است. مسعود کاظمینی مهاجم جوان ملوان اما با ابراز امیدواری برای دستیابی به برد در شروع دوباره لیگ می‌گوید: در مدت تعطیلی لیگ برتر سعی کردیم میزان هماهنگی تیم را افزایش بدهیم و نقاط قوت تیم را تقویت کنیم. در این مدت 2 بازی دوستانه داشتیم و در هر 2 مسابقه برنده شدیم.

وی ادامه داد: ما تمام تلاش خودمان را انجام می‌دهیم تا مقابل آلومینیوم برنده باشیم و اولین بردمان در فصل جاری لیگ برتر ثبت شود. امسال همه بازی‌ها سخت است و ما هم مهمان رقیب هستیم. با این وجود ما ملوان هستیم و در جریان مسابقه نشان دادیم چقدر توانمند هستیم.

مهاجم ملوان در ادامه با اشاره به انگیزه تیمش برای شروع دوباره لیگ گفت: هدف اول ما ارائه بازی تماشاگرپسند و در ادامه کسب نتیجه خوب مقابل آلومینیوم است. آلومینیوم تیم خوب و محترمی است اما ما به دنبال پیروزی هستیم تا دل هواداران ملوان شاد شود.

کاظمینی در پاسخ به این سوال که آیا  وضعیت چمن ورزشگاه شادروان قایقران اصلاح شد، گفت: با توجه به اینکه در زمین حسن رود انزلی تمرین می‌کنیم، اطلاعی از وضعیت ورزشگاه قایقران نداریم اما مسئولان در تلاش هستند تا این زمین در بهترین شرایط برای ادامه فصل مهیا شود.

دیدگاهها