کد خبر : 1845418 | 05 مهر 1401 ساعت 12:08 | 28.5K بازدید | 8 دیدگاه

رونمایی از مدافعان استقلال مقابل گل‌گهر

ساپینتو به زوج برنده‌اش دست می‌زند؟(عکس)

ریکاردو ساپینتو برای انتخاب نفرات دفاعی تیمش و به خصوص در دفاع وسط کار سختی پیش رو دارد.

ساپینتو به زوج برنده‌اش دست می‌زند؟(عکس)

به گزارش "ورزش سه"،‌یکی از پست هایی که استقلال در آن با ترافیک بازیکن مواجه است، مدافع وسط است. آبی ها در این پست عارف غلامی، رافائل سیلوا، محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی را در اختیار دارند و از طرفی با توجه به تعدد نفرات ساپینتو تصمیم گرفته روزبه چشمی را به خط هافبک ببرد.

حالا برای مسابقه با گل گهر با توجه به سیستم چهاردفاعه او باید دو بازیکن را برای مرکز خط دفاع انتخاب کند. در این بین سیاوش یزدانی به دلیل سرماخوردگی چند روزی در تمرینات غایب است و احتمال کمی وجود دارد که در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

از سوی دیگر ساپینتو از زمانی که سیستم تدافعی تیمش را به چهار دفاعه تغییر داده (از نیمه دوم دیدار با ملوان) تاکنون فقط یک گل دریافت کرده و این موفقیت با زوج عارف غلامی و رافائل سیلوا در قلب دفاع به دست آمده است.

در چنین شرایطی اما مرادمند نیز مثل سیلوا و غلامی در تمرینات روزهای گذشته عملکرد مناسبی در تمرینات و بازی‌های دوستانه داشته و حالا ساپینتو برای انتخاب زوج دفاعی تیمش کار سختی خواهد داشت.

البته بعید است با توجه به عملکرد خوب غلامی و سیلوا در دفاع سرمربی پرتغالی تغییری در ترکیب دفاعی تیمش ایجاد کند اما به هر حال بازی دادن به مرادمند هم اتفاقی است که مربیان ساده از کنار آن نمی‌گذرند.

دیدگاهها