کد خبر : 1845603 | 06 مهر 1401 ساعت 18:01 | 70K بازدید | 57 دیدگاه

مدیر اقتصادی بارسا:

دیگر مشکل مالی نداریم؛ مسی می‌تواند به بارسا برگردد

ادوارد رومرو، مدیر اقتصادی بارسلونا، گفت که تابستان سال بعد برای برگرداندن لئو مسی با مشکل مالی مواجه نخواهند بود.

دیگر مشکل مالی نداریم؛ مسی می‌تواند به بارسا برگردد

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی در تابستان سال گذشته از بارسلونا به پی اس جی پیوست و قراردادش دو ساله است. مسی به هیچ عنوان قصد جدایی از بارسا را نداشت ولی پس از اینکه باشگاه کاتالان اعلام کرد که توانایی مالی برای تمدید با او را ندارد، در نهایت چاره ای جز جدایی نداشت و راهی پی اس جی شد. 

طبق گزارش نشریه اکیپ، بر خلاف آنچه قبلا ادعا شده بود، در قرارداد مسی بند تمدید یک ساله وجود ندارد و قرارداد این بازیکن در پایان فصل جاری تمام خواهد شد ولی در پی اس جی به این اطمینان رسیده اند که به او پیشنهادی رسمی برای تمدید تا سال 2024 ارائه دهند. این در حالی است که باشگاه بارسلونا نیز در تلاش است لیونل مسی را برای بازگشت راضی کند. خوان لاپورتا، رئیس بارسلونا، اخیرا در چند نوبت صراحتا گفت که به مسی احساس دِین می کند و می خواهد فصل بعد او را برگرداند.

ادوارد رومرو، مدیر اقتصادی بارسا، در پاسخ به سوالی در مورد بازگشت مسی به رادیو کاتالونیا گفت:« مسی اگر بخواهد برگردد، انتقالش رایگان خواهد بود و این کار را بسیار راحت می کند. ما مطمئنا با مشکل مالی برای جذب او مواجه نخواهیم بود. البته همه چیز به تصمیم خود مسی و نیز کادر فنی ما بستگی دارد.»

رومرو ادامه داد:« ما ساختار باشگاه را کاملا تغییر دادیم. در نقل و انتقالات بازیکنانی بزرگ را با دستمزدی پایین خریدیم. حالا بارسا فقط متشکل از بازیکنان آینده‌دار نیست و بازیکنانی در سطح اول جهانی برای ما بازی می کنند. ما بارسا را ​​نجات دادیم، اما از نظر مالی هنوز در سلامت کامل نیستیم و ریاضت و سختگیری بیشتری لازم است. کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. بارسا در طول پنج سال از لحاظ اقتصادی به شرایط باثبات خواهد رسید.»

دیدگاهها