کد خبر : 1845677 | 07 مهر 1401 ساعت 11:05 | 27.4K بازدید | 13 دیدگاه

ستاره اینتر دیدار با بارسلونا را از دست داد

به نظر می رسد روملو لوکاکو، مهاجم باتجربه اینتر، در مسابقه هفته بعد برابر بارسلونا نیز غایب خواهد بود.

ستاره اینتر دیدار با بارسلونا را از دست داد

به گزارش "ورزش سه"، بعد از سپری کردن یک فصل دشوار در ترکیب چلسی، روملو لوکاکو در تابستان امسال و با قراردادی قرضی به اینتر بازگشت. اما شرایط هنوز باب میل این مهاجم گلزن نبوده و او در دومین حضورش در رختکن نراتزوری، نتوانسته به این تیم کمک کند. لوکاکو در همان هفته های ابتدایی دچار مصدومیت شده و بازی های مهمی مانند تقابل با  بایرن مونیخ را از دست داد. گرچه اخبار حاکی از بازگشت او به ترکیب بود، اما به نظر هنوز مصدومیت این بازیکن به طور کامل برطرف نشده است.

1739863

گاتزتا دلااسپورت مدعی شد برخلاف پیش بینی های اخیر روملو لوکاکو، هنوز برای بازی روز شنبه اینتر مقابل رم آماده نخواهد بود. این مهاجم بلژیکی در یک ماه اخیر به دلیل مصدومیت عضلانی ران چپ از میادین دور بوده و سیمونه اینزاگی امیدوار بود که لوکاکو را برای این هفته سرنوشت ساز در اختیار داشته باشد، اما به نظر می رسد این بازیکن فعلا قادر به بازگشت به ترکیب نراتزوری نیست.

اینتر ابتدا به مصاف جالوروسی خواهد رفت و در ادامه میزبان بارسلونا در ورزشگاه جوزپه مه آتزا خواهد بود. به نظر می رسد بایرن مونیخ بخت اول صعود از این گروه به دور بعد است و اینتر برای حفظ شانس های خود باید در دو دیدار مقابل بارسلونا نتایج خوبی کسب کند. اما خبر خوب برای سرمربی اینتر، بازگشت هاکان چالهان اوغلو برای این دو مسابقه است.

دیدگاهها