کد خبر : 1845678 | 07 مهر 1401 ساعت 11:09 | 20.2K بازدید | 24 دیدگاه

به دنبال اولین برد بعد از چهار+یک باخت؛

گل‌گهر–استقلال؛ ژنرال طلسم را می‌شکند؟

گل‌گهر روز شنبه به دنبال کسب اولین برد خود مقابل استقلال با هدایت امیر قلعه‌نویی است.

گل‌گهر–استقلال؛ ژنرال طلسم را می‌شکند؟

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم گل‌گهر سیرجان روز شنبه میزبان استقلال تهران است. شاگردان قلعه‌نویی که با 12 امتیاز در مکان دوم جدول رده‌بندی حضور دارند، مقابل مدافع عنوان قهرمانی به میدان خواهند رفت؛ تیمی که در 5 تقابل اخیر، همواره مقابلش شکست خورده‌اند.

تقابل‌های امیر قلعه‌نویی با استقلال همواره از حساسیت‌های خاصی برخوردار بوده است. او که یکی از موفق‌ترین مربیان باشگاه استقلال به شمار می‌رود، 29 بار نیز به عنوان سرمربی تیم حریف مقابل آبی‌پوشان قرار گرفته است. 10 برد، 14 باخت و 5 مساوی حاصل این تقابل ها بوده و ژنرال در رویاروی سی‌ام به دنبال رقم زدن اولین برد گل‌گهر مقابل مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر است.

نتیجه بازی رفت فصل گذشته دو تیم با رای انضباطی (3-0) به سود استقلال اعلام شد. در بازی برگشت هم آبی ها با نتیجه دو بر یک از سد گل گهر گذشتند. سه تقابل قبلی دو تیم نیز با برتری های (2-1،2-0 و 2-1) استقلال همراه بود.

با توجه به شرایط بالا استقلالِ ساپینتو کار سختی در سیرجان خواهد داشت و باید دید که شاگردان این مربی می توانند به روند بردهای متوالی خود مقابل گل‌گهر ادامه دهند یا این شاگردان قلعه‌نویی خواهند بود که می توانند بعد از 5 باخت، برای اولین بار از استقلال، امتیاز بگیرند.

دیدگاه‌ها