کد خبر : 1845814 | 08 مهر 1401 ساعت 12:19 | 27.6K بازدید | 11 دیدگاه

تست پزشکی مخفیانه ستاره لاپیزیش برای حضور در چلسی

کریستوفر انکونکو، مهاجم لایپزیش، در یک قدیمی پیوستن به چلسی و حضور در لیگ برتر انگلیس قرار دارد.

تست پزشکی مخفیانه ستاره لاپیزیش برای حضور در چلسی

به گزارش "ورزش سه"، انکونکو پس از درخشش در فصل 22-2021 مورد توجه باشگاه‌های بسیاری قرار گرفت و این فصل نیز تا اینجا شش گل و یک پاس گل به نام خودش ثبت کرده است. 
او فصل گذشته موفق شد آمار 35 گل و 20 پاس گل در 52 بازی در تمامی رقابت‌ها را از خودش به جای بگذارد که شامل هت تریک در بازی پر حادثه برابر منچسترسیتی در لیگ قهرمانان بود که با شکست 3-6 لایپزیش به پایان رسید. 
این بازیکن 24 ساله با آمار درخشانی که به ثبت رساند توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی را به خود جلب کرد و باعث شد که پیشنهادهای بسیاری برای جذب او ارائه شود اما در نهایت تصمیم گرفت به حضورش در لایپزیش ادامه دهد. 


با این حال، به نظر می‌رسد که مدت زمان حضور او در لایپزیش و بوندسلیگا چندان طولانی نخواهد بود و این بازیکن به زودی راهی لیگ برتر انگلیس خواهد شد. 
روزنامه انگلیسی سان مدعی شده است که انکونکو ماه گذشته تست پزشکی مخفیانه‌ای را در شهر فرانکفورت انجام داده تا مقدمات انتقالش به چلسی فراهم شود و تصمیم تاد بولی برای جذب این بازیکن کاملا جدی است. 
چلسی پیشنهادی 52.8 میلیون پوندی برای خرید این مهاجم ارائه کرده است تا مطمئن باشد که او را در فصل 24-2023 در اختیار دارد و هیچ‌یک از باشگاه‌های دیگر توانایی رقابت با آن‌ها در این زمینه را نخواهند داشت.

دیدگاهها