کد خبر : 1845840 | 08 مهر 1401 ساعت 15:25 | 23.3K بازدید | 1 دیدگاه

بازگشت حسینی به اصفهان حساسیتی ندارد؛

محافظت‌کار: تا فردا برای تمیروف صبر خواهیم کرد

مربی تیم فوتبال پیکان می‌گوید به استثنای یک بازیکن تمام بازیکنان این تیم آماده حضور در دیدار برابر ذوب آهن هستند.

محافظت‌کار: تا فردا برای تمیروف صبر خواهیم کرد

به گزارش "ورزش سه"، مجید محافظت‌کار مربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری پیش از مصاف با ذوب آهن که روز آینده برگزار خواهد شد، اینطور حرف هایش را آغاز کرد: ذوب آهن یکی از تیم های ریشه دار فوتبال ایران است و نتایج این تیم هم نشان می دهد که این تیم از ساختار دفاعی سازمان یافته ای برخوردار است. آمار گل های زده و خورده این تیم نشان می دهد چقدر منسجم هستند و امیدوارم بازیکنان ما روز آینده با حداقل اشتباه و با تمرکز بالا بهترین عملکرد را داشته باشند تا دست پر از اصفهان خارج شویم.
خبرنگاری درباره آخرین وضعیت تمیروف پرسید و اینکه روز آینده در بازی حضور خواهد داشت یا خیر که مربی پیکان در این مورد گفت: آقای تمیروف برای مسابقات فیفادی به تیم ملی کشورش رفته بود ولی در بازگشت برای ویزا مشکلاتی پیدا کرد که فردا مشخص می شود حضور خواهد داشت یا خیر.
خبرنگار دیگری از محافظت کار درباره سابقه کار مجتبی حسینی سرمربی پیکان در ذوب آهن پرسید و اینکه این موضوع چقدر می تواند در روند مسابقه تاثیر بگذارد. مربی پیکان در پاسخ به این سوال گفت: به هر حال الان فوتبال طوری است که تمام تیم ها از هم شناخت دارند. قطعا حساسیتی وجود ندارد و مربیان هر سال در یک تیم هستند. این مسائل در فوتبال طبیعی است. هر بازی جزئیات خودش را دارد و امیدواریم فردا شاهد بازی زیبایی باشیم.
محافظت کار درباره مصدومان و محرومان تیمش هم حرف زد و بیان کرد: بازیکن خوب تیم ما امیرحسین غلامی را در بازی با نفت مسجد سلیمان به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه رباط صلیبی از دست دادیم. بقیه آماده هستند و امیدواریم فردا شاهد یک بازی خوب باشیم.

دیدگاهها