کد خبر : 1845845 | 08 مهر 1401 ساعت 16:04 | 2.3K بازدید | 2 دیدگاه

جوانان انرژی مضاعف دارند ولی اشتباه هم می‌کنند؛

تارتار: با این شیوه می‌توانیم پیکان را شکست دهیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن معتقد است دوندگی پا به پای بازیکنان پیکان رمز پیروزی این تیم برابر شاگردان جوان مجتبی حسینی است.

تارتار: با این شیوه می‌توانیم پیکان را شکست دهیم

به گزارش "ورزش سه"، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پیکان که روز آینده در چارچوب هفته هفتم رقابت های لیگ برتر برگزار خواهد شد، اینطور حرف هایش را درباره این مسابقه آغاز کرد: جا دارد به مجتبی حسینی و همکارانشان و کاروان پیکان که به شهر ما آمدند خوشامد بگویم. مجتبی حسینی زحمات زیادی را برای ذوب آهن کشیده است. برای او به جز بازی فردا آرزوی موفقیت می کنم.
او سپس درباره بازی گفت: مثل همه بازی های امسال بازی سختی خواهیم داشت. پیکان تیم جوان و دونده ای است که آقای حسینی ساختار دفاعی خوبی را برای تیمش پدیده آورده است. جوانان همیشه انرژی مضاعفی دارند ولی خب اشتباهات بیشتری هم انجام می دهند. 
تارتار رمز پیروزی برابر پیکان را اینطور توضیح داد: باید به اندازه تیم جوان پیکان دوندگی داشته باشیم و از اشتباهات آنها استفاده کنیم. اگر پا به پای آنها بدویم و بجنگیم فکر می کنم فردا می توانیم روز خوبی را پشت سر بگذاریم. 
سرمربی ذوب آهن در ادامه با اشاره به شرایط لیگ برتر  و 6 تساوی تیمش در 6 بازی گذشته بیان کرد: بازی برای هر دو تیم بسیار حساس است. دو تیم در جدول کنار هم هستند و ارزش این بازی بیشتر از سه امتیاز است. با توجه به مساوی های ما در 6 بازی گذشته طبیعتا با احترام به تیم خوب پیکان برای سه امتیاز وارد زمین می شویم. امیدوارم به این هدف برسیم و هواداران را خوشحال کنیم.

دیدگاهها