کد خبر : 1845882 | 08 مهر 1401 ساعت 20:50 | 21.5K بازدید | 9 دیدگاه

تمرکزم روی همشهری بودن داور و مهاجری نیست

مطهری: بسیاری از داخل تیم ما خبر ندارند

سرمربی نساجی معتقد است تیمش مقابل نفت باید شجاعانه بازی کند.

مطهری: بسیاری از داخل تیم ما خبر ندارند

به گزارش “ورزش سه” حمید مطهری در نشست مطبوعاتی قبل از دیدار نساجی مازندران و نفت مسجدسلیمان گفت: تیم نفت سختکوش است و خیلی خوب و دقیق برای بازی با این تیم برنامه‌ریزی کرده‌ایم. امیدوارم تیم‌مان از این فرصتی که در تعطیلات به دست آورد، به خوبی استفاده کند و بازیکنان بتوانند آیتم‌های تمرینی را در بازی فردا اجرا کرده و موفق باشند. به بازیکنانم گفتم باید قدر هواداران را بدانند و برای آنها تلاش کنند. فردا باید مقابل نفت شجاعانه بازی کنیم. ما محکوم به برد هستیم و باید فکورانه بازی کنیم تا اسیر ضدحملات تیم نفت نشویم و با پیروزی دل هواداران را شاد کنیم.

وی در ادامه گفت: همیشه تفکرات‌مان این است که فوتبال رو به جلو و مالکانه بازی کنیم. فوتبال نساجی واقعاً همین است. ما می‌خواهیم فوتبال مالکانه بازی کنیم، ولی بستگی دارد به شرایط بازی که چه تغییراتی ایجاد کنیم. طبق آمارها، نساجی براساس مالکیت تیم قابل احترامی است. پایه تیم ما فوتبال زیبا، مالکانه و رو به جلوست.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش فردا با دو مهاجم بازی خواهد کرد، گفت: فردا مشخص می‌شود چه اتفاقی می‌افتد. بسیاری از اتفاقات داخل تیم خبر ندارند و تنها بازی را می‌بینند. ما براساس شرایط تیم تصمیم می‌گیریم.

مطهری در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه داور این دیدار با رضا مهاجری سرمربی نفت همشهری است و آیا به انتخاب این داور اعتراض دارند یا نه، گفت: مرتضی منصوریان به تازگی جزو داوران الیت شده است و اعتبار خودش را به خاطر همشهری بودن با مهاجری از بین نمی‌برد. نگاه من به فوتبال حرفه‌ای است و اینها مسائلی نیست که روی آن تمرکز کنم تا تمرکز تیمم به‌هم بریزد. اعتبار ایشان مهم‌تر از این موضوعات است.

وی در مورد عدم حضور تماشاگران نساجی در دیدار فردا گفت: همیشه با بازیکنانم صحبت می‌کنم که باید با جان و دل برای هواداران بجنگیم. دلیل عدم حضور آنها را نمی‌دانم، ولی زیبایی‌های فوتبال به حضور هواداران است. با این شرایط، نبودن هواداران انگیزه‌ای برای بازیکنان خواهد شد که شجاعانه بازی کنند تا با کسب پیروزی آن را به هواداران که در منازل‌ بازی را می‌بینند، تقدیم کنند. هواداران همیشه ستاره تیم بوده و برای ما ارزشمند هستند.

دیدگاهها