کد خبر : 1845912 | 09 مهر 1401 ساعت 10:00 | 20.6K بازدید | 3 دیدگاه

توصیه جالب کاراگر به مارتینز: از هالند دور شو!

جیمی کاراگر، مدافع سابق لیورپول، توصیه جالبی برای رویارویی با ارلینگ هالند به لیساندرو مارتینز داشته است.

توصیه جالب کاراگر به مارتینز: از هالند دور شو!

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد روز یکشنبه در حساس‌ترین دیدار از رقابت‌های هفته نهم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اتحاد به مصاف منچسترسیتی خواهد رفت. 
دو تیم در حالی روبروی یکدیگر قرار خواهند گرفت که شیاطین سرخ پس از مدت‌ها بار دیگر در حال بازگشت به دوران اوج هستند و شرایط خوبی را تحت هدایت اریک تن‌هاخ در چند هفته اخیر سپری کرده‌اند. 
از سوی دیگر نیز حضور هالند در ترکیب سیتی باعث شده است که تیم پپ گواردیولا بیش از پیش قدرتمند شود و به نظر می‌رسد که مهار این بازیکن به وظیفه‌ای غیرممکن تبدیل شده است. 
کاراگر در ستونی که برای روزنامه انگلیسی تلگراف می‌نویسد به این نکته اشاره و البته راهکار جالبی را برای مهار این بازیکن نروژی به مارتینز ارائه کرده است. 

1739381
این مدافع سابق لیورپول نوشت:« بهترین توصیه‌ای که اریک تن‌هاخ به عنوان سرمربی منچستریونایتد می‌تواند به مارتینز برای رویارویی با هالند داشته باشد این است که به او بگوید از این بازیکن دور شود. بعضی از نبردها ممکن است با نیروی جسمانی یا بازی بهتر برابر حریف به پیروزی ختم شود. بعضی از بازیکنان باید با تفکر بهتر کنار زده شوند. مارتینز باید در هوشمندانه‌ترین حالتش باشد تا بتواند بر رقیبش از منچسترسیتی غلبه کند.»
او با اشاره به تصمات هوشمندانه هالند اضافه کرد:« مارتینز باید بر اشتیاقش برای دنبال کردن هالند و تکل زدن روی پای او غلبه کند چون این مهاجم منتظر اوست تا با اولین خطا شیرجه بزند و می‌داند که یک اشتباه می‌تواند برای یونایتد مرگبار باشد.»

 

دیدگاهها