کد خبر : 1846192 | 10 مهر 1401 ساعت 21:00 | 13.6K بازدید | 0 دیدگاه

تساوی در گرم‌ترین شهر لیگ

نفت آبادان 1 - مس رفسنجان 1؛ منشای بدشانس!

دو تیم صنعت نفت و مس رفسنجان در دیدار که هر دو تیم فرصت مناسب برای گلزنی داشتند به تساوی رسیدند.

نفت آبادان 1 - مس رفسنجان 1؛ منشای بدشانس!

به گزارش “ورزش سه” آخرین بازی هفته ‌در آبادان و به میزبانی صنعت نفت برگزار شد. جایی که شاگردان فیروز کریمی برای برد و فاصله گرفتن از قعر مقابل مس رفسنجان قرار گرفتند. نیمه اول مسابقه اما به نفع شاگردان محمد ربیعی در جریان بود. آن‌ها به جز گلی که به ثمر رساندند موقعیت‌های خوب دیگری هم داشتند که با بدشانسی از دست رفت.
با شروع نیمه دوم نفتی‌ها کار را در دست گرفتند و سعی در ایجاد موقعیت داشتند و توسط میرجوان به گل رسیدند. مس پس از دریافت گل تساوی باز هم میدان را در اختیار گرفت بلکه به گل دوم برسد اما شوت خطرناک منشا از کنار دروازه به بیرون رفت تا بازی با تساوی به پایان برسد.

یکشنبه؛ مورخ: ۱۴۰۱/۰۷/۱۰
ورزشگاه: تختی آبادان
داوران: امیر ایار، هادی طوسی، امین زاهدی و یعقوب آشوری
ناظر: سیداحمد صالحی

صنعت نفت:
احسان مرادیان، محمد طیبی، میثم تهیدست، امیرحسین فرهادی، رحیم آلبوغبیش، حکیم نصاری، حسن بیت‌سعید، فاخر تهامی، مهدی ممی‌زاده، طالب ریکانی (دقیقه ۶۲- شیرالدین بابایف) و عماد میرجوان (دقیقه ۸۶- احمد شریعت‌زاده)
سرمربی: فیروز کریمی

مس رفسنجان:
حامد لک، رامتین سلیمان‌زاده، جفرسون باهیا، سیدمهدی حسینی (دقیقه ۸۶- هومن ربیع زاده)، سیدمجید نصیری (دقیقه ۷۹- ایمان سلیمی)، مهرداد رضایی (دقیقه ۷۸-فرشید باقری)، حسن جعفری، محسن آذرباد، لوسیانو پریرا، امید لطیفی (دقیقه ۷۸- گادوین منشا) و مهدی ترکمان (دقیقه ۷۸- میثم تیموری)
سرمربی: محمد ربیعی

🟨 اخطار: 

دقیقه ۲۸- فاخر تهامی

دقیقه ۵۲- میرهادی میرجوان

دقیقه ۶۳- رحیم آلبوغبیش

دقیقه ۸۱- میثم تیموری

⚽️ شرح گل:

دقیقه ۲۶- مهرداد رضایی: محسن آذرباد از سمت راست سانتری را به محوطه جریمه انجام داد که با اشتباه خط دفاع نفت، مهرداد رضایی صاحب توپ شد و با شوت روی پا و زمینی دروازه مرادیان را باز کرد.

دقیقه ۷۲- میرهادی میرجوان: مهدی ممی زاده از پشت محوطه جریمه با پای چپ شوتی را به سمت دروازه شلیک کرد که توپ دو مرتبه به زمین و سپس به تیرک دروازه خورد. بعد از آن میرجوان از فرصت به دست آمده نهایت استفاده را برد و دروازه حامد لک را با پای چپ گشود.

🚨اتفاق ویژه: 

کادر فنی مس رفسنجان بعد از گل نفت آبادان به داور مسابقه اعتراض کردند و معتقد بودند گل میزبان آفساید است.

🥇 بهترین بازیکن:

احسان مرادیان- گلر صنعت نفت آبادان در نیمه اول مسابقه ضربه ایستگاهی و زیبای لوسیانو پریرا را از کنج دروازه دفع کرد. مرادیان در دقیقه ۹۵ نیز شوت سرکش ربیع‌زاده را از زیر طاق دروازه بیرون کشید و به کرنر فرستاد تا تک امتیاز خانگی را براش تیمش حفظ کند.

⏱لحظات حساس:
دقیقه ۱۰- مهدی ترکمان از سمت چپ سانتر خطرناکی را به محوطه جریمه انجام که ضربه سر لطیفی با کمترین فاصله از کنار دروازه نفت به بیرون رفت.

دقیقه ۲۱- پشت محوطه جریمه ضربه خطایی برای مس به دست آمد که شوت خطرناک پریرا را مرادیان با واکنش خوب برگشت داد.

دقیقه ۲۳- بیت سعید با حرکت فردی به داخل محوطه جریمه نفوذ کرد که توپ او را حامد لک در اختیار گرفت.

دقیقه ۳۹- شوت خطرناک حکیم نصاری از پشت محوطه جریمه را لک با واکنشی توپ دفع کرد و در ادامه مدافع مس با تکلی درست توپ را از جلوی پای مهاجم نفت به کرنر فرستاد.

دقیقه ۶۸- با اشتباه حامد لک در خروج از دروازه شیرالدین بابایف توپ را به میرجوان رساند که ضربه سر این بازیکن را باهیا از روی خط برگشت داد.

دقیقه ۹۰+۳- لوسیانو پریرا توپ را در داخل محوطه جریمه به منشا داد و شوت این بازیکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۹۰+۴- شوت هومن ربیع‌زاده از پشت محوطه جریمه را مرادیان به زیبایی راهی کرنر کرد.

🔴حاشیه: 
*قبل از شروع بازی بهروز مکوندی، مربی صنعت نفت به میانه میدان رفت و با حضور بین بازیکنان برای آن‌ها صحبت کرد. سپس بازیکنان نفت کنار زمین آمدند و فیروز کریمی برای شاگردانش صحبت کرد.

*قبل از شروع بازی فیروز کریمی به سمت نیمکت مس رفت و خوش و بش گرمی با آن‌ها داشت.

*بهنام سراج، مربی نفت به علت محرومیت روی نیمکت حضور ندارد.

*حسن بیت سعید برای اولین بار در ترکیب نفت برای این فصل قرار گرفته است.

*محمود شجاعی، برادر مسعود شجاعی به عنوان دستیار فیروز کریمی روی نیمکت نفت حضور دارد.

*محمد ربیعی با چهار تعویض پیاپی به دنبال کسب برد در آبادان است.

دیدگاهها