کد خبر : 1846206 | 10 مهر 1401 ساعت 20:17 | 21.5K بازدید | 7 دیدگاه

هالند: فکر می‌کردم باید بیشتر آماده باشیم!

ارلینگ هالند، ستاره نروژی منچسترسیتی از نمایش هجومی تیمش برابر منچستریونایتد لذت برده است.

هالند: فکر می‌کردم باید بیشتر آماده باشیم!

به گزارش "ورزش سه"، در روزی که منچسترسیتی نمایش فوق العاده ای داشته و با نتیجه پرگل 3-6 از سد رقیب همشهری گذشت، ارلینگ هالند و فیل فودن هر کدام سه بار موفق به گلزنی شده و هت تریک کردند. ارلینگ هالند در پایان این دیدار مدعی شد تیمش هجومی و فوق العاده بوده و با این نتیجه دیگر حرفی برای گفتن باقی نمانده است.

ارلینگ هالند گفت: "برتری با 6 گل؟ بد نبود. ما 6 گل زدیم و دیگر چه می توانیم بگوییم؟ پیروزی در خانه شگفت انگیز و برتری با این نتیجه فوق العاده است. شما می توانید همیشه تلاش همه بازیکنان در زمین را حس کرده و پاس هایی که به یکدیگر می دهیم؛ ببینید. ما همیشه می خواهیم جلو رفته و حمله کنیم.

این همان خصلتی از تیم است که من دوست دارم، ما همیشه می خواهیم حمله کنیم و این شگفت انگيز بوده و حرف دیگری باقی نمانده است. اعتماد به نفس تیم بسیار خوب است و البته این شرایط از همان بازی برابر لیورپول در جام خیریه وجود داشته است. کسب این نتیجه خوشحال کننده است و من فکر می کردم برای این بازی باید کمی بیشتر آماده باشیم."

فیل فودن، دیگر ستاره درخشان سیتی در بازی امروز نیز گفت: "بدیهی است که بازی در دربی به عنوان هوادار سیتی، رویایی است که به حقیقت پیوسته است. من و ارلینگ ارتباط خوبی ایجاد کرده و در حال پیدا کردن یکدیگر هستیم. از حضور در این تیم لذت بردیم. اراده ما از همان شروع بازی بالا بود؛ ما شانس های خود را تبدیل به گل کردیم."

دیدگاهها