کد خبر : 1846209 | 10 مهر 1401 ساعت 20:26 | 217.4K بازدید | 74 دیدگاه

ذهن تیم مشوش بود، شاید چند پنالتی دیگرمان هم گل نمی‌شد

گل‌محمدی: باعث افتخارم است با این بچه‌ها کار می‌کنم

یحیی گل محمدی با اظهاراتی کوتاه و لحنی متفاوت در مورد اتفاقات و حواشی بازی تراکتور اظهارنظر کرد.

گل‌محمدی: باعث افتخارم است با این بچه‌ها کار می‌کنم

به گزارش ورزش سه،  پرسپولیس در شرایطی مقابل تراکتور بازنده شد که در دقایق پنالتی علیرغم کسب یک پنالتی جنجالی، توسط مهدی ترابی آن را از دست داد و اخباری موفق به مهار آن شد.

سرمربی پرسپولیس با چهره برافروخته و ناراحت، تونل ورزشگاه آزادی و حد فاصل بین رختکن تا سالن نشست خبری را طی کرد و در حالی مقابل خبرنگاران نشست که حرفهای زیادی را در مورد این بازی نداشت و به سایر مسائل پرداخت.

او از بازیکنان تیمش تمجید کرد و گفت که آنها اگرچه «بی تمرکز» بودند اما «شرف، مردانگی و معرفت» خود را نشان دادند؛ گل‌محمدی توضیح بیشتری در این خصوص نداد.

یحیی در نشست خبری پس از بازی در خصوص این بازی گفت: شرایط بازی و قبل بازی نرمال نبود و آمادگی ذهنی خوبی برای این بازی نداشتیم و دلایل مختلفی داشت و فکر کنم اینجا نتوانیم درباره این دلایل صحبت کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره عملکرد تیمش توضیح داد: خیلی سخت بود به شرایط مسلط باشیم. تا حالا ندیده بودم یک تیم انقدر بی تمرکز باشد اما از آن طرف خوشحالم در تیمی حضور دارم و با بازیکنانی کار می‌کنم که شرف و مردانگی و معرفتشان را نشان دادند و باعث افتخارم است با آنها کار می‌کنم و به تک تک آنها افتخار می‌کنم. درباره بازی توضیحی ندارم.

وی افزود: تبریک می‌گویم به تراکتور که بازی خوبی را ارائه دادند و حقشان برد بود و شاید می‌توانستند گلهای بیشتری بزنند. درباره بازی صحبتی ندارم و شما هم زحمت بکشید درباره بازی سوال نکنید.

او درباره پنالتی ترابی اظهار داشت: شرایط پنالتی‌زدن بستگی به شرایط روحی و روانی بازیکن دارد. آن بازی لوکادیا زد و امروز هم مهدی زد. هر دو خوب می‌زنند اما بازیکنان انقدر ذهن مشوش و ناآرامی داشتند که شاید اگر چند پنالتی دیگر هم می‌زدیم گل نمی‌شد.

دیدگاهها