کد خبر : 1846231 | 10 مهر 1401 ساعت 21:46 | 88.1K بازدید | 8 دیدگاه

درگیری هالند بزرگ و اسطوره یونایتد ادامه دارد

روی کین، کاپیتان سابق شیاطین سرخ، در قامت مجری تلویزیونی نیز همچنان حاشیه ساز است.

درگیری هالند بزرگ و اسطوره یونایتد ادامه دارد

به گزارش "ورزش سه"، روی کین، اسطوره منچستریونایتد و آلفی هالند، هافبک سابق منچسترسیتی و پدر ارلینگ، پیش از دربی بعدازظهر یکشنبه از دیدار با یکدیگر خودداری کردند. برخی تصور می کنند روی کین پس از یک تکل وحشتناک در سال 2001 به فوتبال آلفی هالند پایان داد و این بازیکن نروژی بعد از این مصدومیت دیگر هرگز به بازیکن سابق تبدیل نشد.

البته به نظر می رسد روی کین و پدر ارلینگ هالند در ورزشگاه اتحاد فاصله قابل توجهی با یکدیگر داشتند، اما وقتی مجری نیز درخواست کرد که آنها در کنار هم صحبت کنند، هیچیک حاضر به دیدار مجدد نشدند. جالب اینجاست روی کین و هالند حتی در گذشته یک فصل را با هم در ترکیب ناتینگهام فارست گذراندند، اما در ادامه ستاره ایرلندی با قراردادی به ارزش 3.75 میلیون پوند راهی منچستریونایتد شده و رکورد گران ترین انتقال لیگ برتر در آن مقطع را از آن خود کرد.

البته در نهایت این پدر ارلینگ هالند بود که خوشحال و راضی ورزشگاه اتحاد را ترک کرد. ستاره جوان سیتی در ادامه روزهای درخشان خود در این باشگاه، در جریان برتری 3-6 در دربی برابر یونایتد سه بار موفق به گلزنی شده و ثابت کرد بخت اول کسب عنوان آقای گلی لیگ برتر و کفش طلای اروپا در فصل جاری است.

دیدگاهها