کد خبر : 1846262 | 11 مهر 1401 ساعت 09:03 | 5K بازدید | 2 دیدگاه

پرهیزکار: دوست داریم با مهدوی‌کیا ادامه دهیم

سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال می‌گوید فدراسیون فوتبال دوست دارد به همکاری خود با مهدی مهدوی‌کیا به عنوان سرمربی تیم امید ادامه دهد.

پرهیزکار: دوست داریم با مهدوی‌کیا ادامه دهیم

به گزارش "ورزش سه"، تیم امید بعد از ناکامی در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا در تاشکند که با شکست برابر ترکمنستان و حذف در مرحله گروهی همراه بود، قصد داشت شهریور ماه در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در شهر قونیه ترکیه شرکت کند اما به خاطر عدم حضور بازیکنان در تمرینات پیش از سفر به ترکیه، مهدی مهدوی‌کیا تمرینات تیم را تعطیل کرد و از بازیکنان خواست به اردوی تیم‌های باشگاهی خود برگردند و در ادامه قرارداد مهدی مهدوی‌کیا نیز به پایان رسید. در روزهای اخیر زمزمه‌هایی مبنی بر انتخاب محرم نوید‌کیا سرمربی فصل گذشته تیم سپاهان هم به گوش رسید.

در همین راستا سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال نظرات خود را در مورد تیم امید این‌طور بیان کرد: «درباره تیم امید باید بگویم ظاهراً خود مهدوی‌کیا علاقه‌ای برای ادامه حضور ندارد. مسئول این حوزه کمیته جوانان است اما هیچ درخواست و مکاتبه‌ای در این خصوص انجام نداده است. در حال حاضر درباره تیم امید موضوعی نداریم که آن را بگویم. فدراسیون فوتبال علاقه دارد با مهدوی‌کیا ادامه بدهد. اگر برای تیم امید گزینه‌ای مثل نویدکیا و ... را شنیده‌اید بگویید تا ما هم بشنویم. شاید این اسامی گمانه‌زنی باشد. نویدکیا مربی ارزشمند و جوانی است که کارنامه خیلی خوبی دارد. در سپاهان هم خیلی موفق بود ولی هنوز صحبتی در این مورد نشده است.»

گفتنی است تیم امید شهریور ماه سال آتی باید در مسابقات مقدماتی المپیک شرکت کند و با توجه به عدم همکاری باشگاه‌ها با تیم امید به نظر می‌رسد این تیم از این پس تنها باید در روزهای فیفا برای برگزاری تمرینات و همچنین بازی های دوستانه برنامه‌ریزی کند؛ دقیقا مثل تیم ملی.

با اعلام پرهیزکار سرمربی جدید تیم امید باید از سوی کمیته جوانان به کمیته فنی و در ادامه اعضای هیئت رییسه معرفی شود.

دیدگاهها