کد خبر : 1846266 | 11 مهر 1401 ساعت 09:25 | 36.2K بازدید | 8 دیدگاه

محمد عباس‌زاده؛ ارتش یک نفره تراکتور

بازگشت به پرسپولیس؛ رویایی که محقق نشد

بازیکنانی که از پرسپولیس و استقلال جدا می‌شوند در ادامه مسیر مایل هستند تا شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که بار دیگر به این تیم‌ها بازگردند.

بازگشت به پرسپولیس؛ رویایی که محقق نشد

به گزارش "ورزش سه"، حس و حال حضور در این دو تیم زمانی از سوی بازیکن درک می‌شود که تصمیم به جدایی می‌گیرند. برخی از بازیکنان با این اتفاق حتی دچار افت می شوند تا جایی‌که امیدوارند روزنه‌ای برای آنها به منظور بازگشت به ترکیب پرسپولیس و استقلال باز شود اما گاهی دیگر هیچ راه بازگشتی باقی نمی‌ماند.

محمد عباس‌زاده یکی از این بازیکنان بود. مهاجمی که فوتبالش را در تیم کشت و صنعت ساری شروع کرد و در نساجی چهره شد. او پیراهن پرسپولیس را برتن کرد اما حضورش در این تیم خیلی تدوام نداشت اما بعد از جدایی از پرسپولیس بارها و بارها مایل بود که از سوی تیم پرسپولیس برای ادامه همکاری دعوت شود اما هیچ‌گاه این اتفاق رخ نداد؛ اگرچه که محمد عباس‌زاده بعد از جدایی از پرسپولیس به هر تیمی که رفته، از راه آهن گرفته تا نساجی و یکی دو فصل اخیر در تراکتور و حتی سایپا، تاثیرگذار بازی کرده است. 

در بازی روز گذشته او یک تنه پرسپولیس را شکست داد؛ یک پاس به عمق خط دفاعی کافی بود تا این مهاجم چارچوب شناس و یا بهتر است بگوییم موقعیت‌شناس تیر خلاص را شلیک کند و موجب شکست تیمی شود که از ته دل دوستش دارد و در سال‌های اخیر می‌خواست تا دوباره پیراهن آن را برتن کند. یکی از ایرادهایی که به بازی محمد عباس‌زاده گرفته می‌شد این بود که نمی‌دود و در کار دفاعی به تیمش کمک نمی‌کند اما این ایراد به خاطر موقعیت‌شناسی او قابل گذشت بود. هر چند دیروز آنقدر دویده بود و در کار دفاعی به تیمش کمک کرده بود که نای آمدن به بیرون از زمین را هم نداشت.

محمد عباس‌زاده اگرچه موفق به بازگشت دوباره به ترکیب تیم پرسپولیس نشد اما او یک پای امضای صعود نساجی به لیگ برتر بعد از 24 سال بود؛ او این روزها به همراه تیم تراکتور در لیگ برتر از روزهای بد فاصله گرفته و در قامت مدعی ظاهر شده است.
محمد عباس‌زاده و تراکتور را این فصل متفاوت از تیم فصل گذشته دیدیم. تیمی که پرتلاش بازی می‌کند و نشان داد در اندیشه رویاهای بزرگ در فصل جاری است.

دیدگاهها