کد خبر : 1846280 | 11 مهر 1401 ساعت 10:25 | 34.2K بازدید | 9 دیدگاه

مددی جای خود را به فاضلی داد

قطعی برق، مدیرعامل سابق استقلال را بیکار کرد!

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی ضمن برکناری احمد مددی از مدیریت ورزشگاه آزادی، علیرضا فاضلی را جایگزین او کرد.

قطعی برق، مدیرعامل سابق استقلال را بیکار کرد!

به گزارش "ورزش سه"، اتفاقات شب گذشته مسابقه پرسپولیس و تراکتور در ورزشگاه آزادی و قطعی برق قبل از شروع بازی منجر به تغییر در راس مدیریت این مجموعه ورزشی شد.

بازی پرسپولیس و تراکتور به دلیل قطعی برق ورزشگاه و روشن نشدن پروژکتورها حدود نیم ساعت با تاخیر شروع شد و این مسئله انتقادهای زیادی را در پی داشت. حالا چند ساعت بعد از ماجرا، احمد مددی، مدیرعامل مجموعه ورزشی آزادی از سمتش برکنار شده است.

طی حکمی از سوی علیرضا عاصم یوسفی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، علیرضا فاضلی به عنوان سرپرست مجموعه ورزشی آزادی منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:
«نظر به تعهد، تخصص و تجربه ارزشمند جنابعالی به‌موجب این حکم به‌عنوان سرپرست مجموعه ورزشی آزادی» منصوب می‌گردید. امید است در سایه الطاف الهی با بهره‌گیری از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) همگام با گام دوم انقلاب و در راستای سیاست‌های دولت مردمی و بهره‌بندی از تجربیات همکاران و صاحب‌نظران در اجرای وظایف مرتبط مخصوصاً در موارد زیر تمرکز و اهتمام ویژه‌ای مبذول و گزارش پیشرفت کار را به‌طور مرتب به اینجانب منعکس نمایید:
1 ـ توجه ویژه به حفظ و نگهداری مجموعه اماکن و تأسیسات آزادی به‌عنوان سرمایه ملی ورزش کشور.
2 ـ برنامه‌ریزی و ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات به ورزشکاران و شهروندان ورزش‌دوست.

3 ـ برنامه‌ریزی برای ارتقای سطح درآمد مجموعه به‌گونه‌ای که در کوتاه‌مدت تراز درآمد و هزینه مجموعه مثبت شود.
4 ـ برنامه‌ریزی و اجرائی نمودن پروژه‌های مشارکتی پیرامون دریاچه.
5 ـ توجه به ارتقای کیفیت فضای سبز و امکانات رفاهی ـ تفریحی مجموعه.
6 ـ پیگیری مستمر جهت راه‌اندازی هرچه سریع‌تر سیستم یکپارچه فروش الکترونیکی بلیت ورودی استادیوم.
7 ـ طراحی و اجرای اولین دهکده توریستی ورزشی کشور.
8 ـ ایجاد ورزش‌های همگانی با حضور آحاد مردم.
همچنین از زحمات و اقدامات احمد مددی مدیر پیشین مجموعه ورزشی آزادی در طول دوران خدمتش در این مجموعه قدردانی می‌شود.»

گفتنی است؛ عاصم یوسفی چند ماه قبل نیز اقدام به برکناری احمد مددی و انتصاب علیرضا فاضلی در مدیریت مجموعه ورزشی آزادی کرده بود اما این حکم شبانه از سوی وزیر ورزش و جوانان وتو شد تا مددی به شکل معلق و موقت سر کار باقی بماند. این در حالی بود که فاضلی نیز همزمان در مجموعه ورزشی آزادی حضور داشت تا عملا این استادیوم دارای دو مدیر باشد! حالا اما مددی بعد از اتفاقات بازی پرسپولیس- تراکتور رسما کنار رفت تا فاضلی کار خود را شروع کند.

دیدگاهها