کد خبر : 1846345 | 11 مهر 1401 ساعت 15:10 | 125.6K بازدید | 30 دیدگاه

واکنش حسینی، مدافع تراکتور؛

بازیکنان پرسپولیس از این پنالتی خنده‌شان گرفت!

مدافع تراکتور مدعی است که به هیچ عنوان برخوردی با مهدی عبدی نداشته و اشتباه داور نزدیک بود تا دو امتیاز حساس را از آنها بگیرد.

بازیکنان پرسپولیس از این پنالتی خنده‌شان گرفت!

به گزارش "ورزش سه"، تراکتور در شرایطی در آزادی موفق به برتری برابر پرسپولیس شد که در دقایق پایانی توانستند پنالتی مهدی ترابی را با مهار دیدنی محمدرضا اخباری خنثی و از تک گل عباس‌زاده محافظت کنند.

محمد حسینی، مدافع تراکتور که در آخرین ساعات نقل و انتقالات از استقلال راهی تبریز شده بود، در بطن این پنالتی جنجالی بود و البته مدعی است که به هیچ عنوان برخوردی با مهدی عبدی در آن صحنه نداشته و موعود بنیادی فر اشتباه کرده است.

سیدمحمد حسینی در ابتدای صحبت‌هایش با اشاره به برتری در این بازی حساس و سخت در استادیوم آزادی گفت: بازی خوبی بود و ما همانطور که از قبل بازی می‌دانستیم و هم قسم شده بودیم فقط برای برد به زمین رفتیم و به چیزی جز این نتیجه فکر نمی‌کردیم. این هدفی است که تا پایان لیگ در سر داریم و هیچ وقت بدون توجه به وضعیت تیم حریف یا میزبان و میهمان بودن به تساوی هم فکر نمی‌کنیم و خدا را شکر در این بازی به هدفمان رسیدیم.

وی در مورد صحنه جنجالی پنالتی پرسپولیس گفت: واقعاً به جز خندیدن حرفی برای گفتن ندارم. مسخره‌ترین و خنده‌دار ترین پنالتی بود که به عمرم دیده‌ام و نمونه‌اش را تا به حال جایی ندیده بودم. نمی‌دانم واقعاً چه چیزی را پنالتی گرفت. نه خودم و نه بقیه بازیکنان هیچ چیزی متوجه نشدیم. از خود موعود بنیادی‌فر پرسیدم چرا پنالتی گرفتی؛ گفت بازیکن پرسپولیس را هول دادی در حالی‌که من اصلا برخوردی نداشتم که بخواهم هول دهم. یک لمس در فوتبال و در محوطه جریمه طبیعی است ولی چیزی که اسمش خطا باشد واقعاً اتفاق نیفتاد.

مدافع تراکتور ادامه داد: جالب است بدانید حتی بازیکنان خود پرسپولیس هم تعجب کرده بودند و نمی‌دانستند چرا پنالتی اعلام شده است. اخباری هم بنده خدا عصبانی شده بود و حق داشت. فکر کن نزدیک به نود دقیقه تلاش کردی و دروازه را بسته نگه داشتی و یک تصمیم این شکلی بیاید زحماتت را به باد بدهد. خدا را شکر که خدا جای حق نشسته و پنالتی گل نشد و دست محمدرضا اخباری هم درد نکند که اجازه نداد زحمات ما خراب شود؛ او بار دیگر کاپیتانی و کیفیت فنی بالای خود را به نمایش گذاشت.

حسینی در ادامه با اشاره به اتفاقات قبلی و پنالتی مشابهی که داور علیه او به اشتباه اعلام کرده بود گفت: بازی با فولاد هم من برخوردی با حریف نداشتم و داور پنالتی گرفت ولی آنجا باز کمی بی احتیاطی کردم و انقدر برایم زور نداشت تا این پنالتی. نمیدانم چرا در مورد من، بدون برخورد همیشه پنالتی می‌گیرند. شاید قوانین فیفا بند جداگانه ای در مورد سیدمحمد حسینی در خصوص قوانین پنالتی دارد و خودم خبر ندارم.

وی در رابطه با بازی هفته بعد با مس هم گفت: مس تیم با شخصیتی است و فصل گذشته هم این را نشان داد و فکر می کنم بازی با ما مس بازی سختی است؛ خصوصاً اینکه در رفسنجان است و کار ما مقابل این تیم سخت تر از پرسپولیس است ولی برای برد به زمین می رویم.

دیدگاهها