کد خبر : 1846351 | 11 مهر 1401 ساعت 15:26 | 78.3K بازدید | 6 دیدگاه

شاگردان هاشم‌زاده آماده به چالش کشیدن ژاپن؛

تاریخ‌سازی اندونزی با سرمربی ایرانی (عکس)

اندونزی با هدایت سرمربی ایرانی خود برای اولین بار در تاریخ به مرحله گروهی جام ملت های آسیا صعود کرد.

تاریخ‌سازی اندونزی با سرمربی ایرانی (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتسال اندونزی با سرمربی ایرانی خود بعد از هشت سال جواز حضور در جام ملت های آسیا را به دست آورد و در ادامه نیز موفق شد برای اولین بار در تاریخ از دور گروهی صعود کند؛ این یک اتفاق بزرگ برای فوتسال اندونزی است که با هدایت محمد هاشم‌زاده، ملی پوش و مربی سابق تیم ملی ایران رقم خورده است.

علاوه بر ایران، هدایت دو تیم دیگر در این دوره از رقابت ها بر عهده مربیان ایرانی بود. تیم ملی عراق با ناظم الشریعه در گروه یک موفق به صعود نشد ولی شاگردان هاشم‌زاده که در گروه سه با ایران همگروه بودند، به جز شکست مقابل این تیم در روز اول، دو بازی دیگر خود مقابل چین تایپه و لبنان را بردند تا به عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود کنند.

تیم ملی ایران به عنوان صدرنشین گروه سوم، در مرحله یک چهارم نهایی با تیم دوم گروه چهارم (ویتنام) دیدار می کند و تیم ملی اندونزی با سرمربی ایرانی خود باید مقابل ژاپنی قرار بگیرد که با 6 امتیاز در مکان دوم گروه چهارم قرار گرفت.

هاشم‌زاده در نشست خبری پیش از بازی فردای تیمش با ژاپن با اعتماد به نفس بالایی صحبت کرده و تاکید کرد که تیمش آماده به چالش کشیدن حریف سرشناس خود است. او گفت: ژاپن یکی از بهترین های آسیاست که معمولا اول یا دوم می شود. ما تیم جوانی داریم و برای کسب تجربه به اینجا آمدیم. می‌خواهیم بازی‌های سختی انجام دهیم تا پیشرفت کنیم.»

17498881749889

دیدگاهها