کد خبر : 1846360 | 11 مهر 1401 ساعت 16:25 | 4.9K بازدید | 2 دیدگاه

آنها فردا دفاع می‌کنند

ناگلزمان: باید ویکتوریا را ببریم؛ این 3 امتیاز حیاتی است

یولیان ناگلزمان، مربی بایرن، پیروزی و کسب سه امتیاز در بازی فردا برابر ویکتوریا پلژن را واجب و حیاتی عنوان کرد.

ناگلزمان: باید ویکتوریا را ببریم؛ این 3 امتیاز حیاتی است

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ پس از پیروزی روحیه‌بخش 4-0 برابر بایرلورکوزن، حالا کاملا مهیای رویارویی برابر ویکتوریا پلژن در هفته سوم دور گروهی لیگ قهرمانان است. این بازی فردا در آلیانز آرنا برگزار می شود. بایرن هر دو بازی قبلی خود برابر اینتر و بارسلونا را برده و صدرنشین گروه است.

یولیان ناگلزمان، مربی بایرن، در نشست خبری بازی فردا گفت:« ما به پیروزی در بازی فردا نیاز داریم و باید سه امتیاز را کسب کنیم. پیروزی بر ویکتوریا اهمیت بسیار زیادی دارد و روند بردهایمان باید ادامه داشته باشد. من انتظار بهترین عملکرد را از بازیکنانم دارم. می دانم که ویکتوریا فردا دفاع خواهد کرد ولی در خط حمله دو بازیکن خطرناک دارند. هدف ما این است که بهترین بازی ممکن را انجام دهیم و برنده شویم. پیروزی بر ویکتوریا روحیه تیم برای بازی با دورتموند در بوندسلیگا را بالاتر خواهد برد.»

ناگلزمان در مورد وضعیت مصدومیت کینگزلی کومان گفت:« شرایط او خوب است و امروز تمرین را بدون مشکل به اتمام رساند ولی روی او برای بازی فردا ریسک نمی کنم. کومان روزهای بعد بیشتر تمرین خواهد کرد و خوشبینم که به بازی با دورتموند برسد، هرچند بعید است در ترکیب ثابت قرار بگیرد..»

ابتلای توماس مولر و جاشوا کیمیش به کرونا:« هر دو هیچ علائمی ندارند و در خانه انفرادی تمرین می کنند. شرایط‌شان کاملا خوب است. اگر جمعه تست‌شان منفی شود، در فهرست بازی برابر دورتموند قرار خواهند گرفت و سپس باید ببینیم که شرایط حضور در ترکیب ثابت را دارند یا خیر. من به شخصه خوشبینم.»

استراحت دادن به آلفونسو دیویس:« او جوان است و می تواند بدون مشکل بازی های زیادی انجام بدهد. البته برای استراحت دادن به بازیکنان به بازی پیش رو نگاه می کنم ولی در مورد بازی فردا هنوز تصمیم نگرفته ام. استانیشیچ می تواند در پست او بازی کند و ببینیم چه خواهد شد.»

سیستم چرخشی:« قطعا باید از سیستم چرخشی استفاده کنیم اما تغییرات زیادی نخواهیم داشت. به چند روش می توان به بازیکنان استراحت داد. می توان بازیکن را روی نیمکت نشاند، از فهرست بازی خارج کرد یا او را در نیمه دوم تعویض کرد. فردا خواهید دید من چه تصمیمی در مورد ترکیب ثابت خواهم گرفت.»

دیدگاهها