کد خبر : 1846538 | 12 مهر 1401 ساعت 17:24 | 7.1K بازدید | 3 دیدگاه

۹۰ درصد تیم ایران تجربه آسیایی ندارند؛

طیبی: گل‌های من تلاش همه ملی‌پوشان است

کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران ابراز امیدواری کرد به بردهای خودشان ادامه بدهند و به قهرمانی برسند.

طیبی: گل‌های من تلاش همه ملی‌پوشان است

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتسال ایران در حالی موفق به کسب پیروزی هشت بر یک مقابل ویتنام شد و توانست به مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا در کویت راه پیدا کند که حسین طیبی، کاپیتان ایران مثل همیشه درخشید و توانست هت‌تریک کند.

حسین طیبی که پیش از این با زدن ۶ گل در مرحله گروهی، بهترین گلزن جام ملت‌های فوتسال آسیا بود، امروز هم در دیدار مقابل ویتنام توانست هت‌تریک کند تا ۹ گله شود و صدرنشین گلزنان این رقابت‌ها بماند.

طیبی، کاپیتان تیم ملی فوتسال در خصوص عملکردشان در دیدار مقابل ویتنام عنوان کرد: همه بازیکنان ما بهترین بودند. خدا را شکر می‌کنم به هدف خودمان رسیدیم و طبق برنامه کادر فنی پیش رفتیم. ما یک تیم متفاوت هستیم و ۹۰ درصد نفرات‌مان تا به حال در آسیا بازی نکرده بودند و معتقدم بازی به بازی بهتر می‌شویم.

او درباره زدن سه گل مقابل ویتنام گفت: وقتی گلی زده می‌شود، تلاش همه بازیکنان است و من آن را به ثمر نرسانده‌ام. ما همیشه کار تیمی می‌کنیم و شخص گل نمی‌زند و این تیم ایران است که گل می‌زند. تیم متفاوتی داریم و بسیار جوان هستیم، اما با احترام به همه تیم‌ها می‌خواهیم از عنوان خود دفاع کنیم.

دیدگاهها