کد خبر : 1846539 | 12 مهر 1401 ساعت 17:27 | 5.3K بازدید | 1 دیدگاه

ساکت الهامی، از مشت گره کرده تا دستی که گل می‌دهد

ساکت الهامی انقلابی بزرگ در رفتارش به وجود آورده و حالا احتمالا برخوردی متفاوت با سرمربی مس کرمان خواهد داشت.

ساکت الهامی، از مشت گره کرده تا دستی که گل می‌دهد

به گزارش "ورزش سه"، هوادار تهران در شرایطی بازی را با نتیجه دو بر یک مقابل سپاهان واگذار کرد که این تیم جوان تهرانی شایستگی کسب حداقل یک امتیاز را داشت و بازی خوبی مقابل ستاره‌های سپاهان ارائه کردند.

ساکت الهامی اگرچه این روزها تیمش نتایج مطلوبی نگرفته اما او رفتاری شایسته و کاملا متفاوت از چیزی که پیش‌تر از او دیده می‌شد ارائه می‌کند.

ساکت که پیش از این برای ریکاردو ساپینتو و قربان بردیف تابلوفرش و گل برده بود؛ این رسم را برای ژوزه مورایس، سرمربی سپاهان نیز ادامه داد و با دسته‌گل به سمت او رفت. ساکت الهامی همچنین علی‌رغم اعتقاد اعضای تیمش به پنالتی روی یک صحنه، خود را کنترل کرد‌.

هوادار که حالا شرایط سختی را تجربه می‌کند و تحت فشار قرار گرفته باید در این هفته در یک بازی حساس به مصاف مس کرمان در این شهر برود. ساکت الهامی فصل پیش در نیمه نهایی جام حذفی و زمانی که سرمربی نساجی بود درگیری‌ لفظی با فرزاد حسین‌خانی داشت.

با این حال باتوجه به تغییر رفتار ساکت الهامی خیلی دور از ذهن نیست که ساکت این بار با گل به سمت فرزاد حسین‌خانی در کرمان برود؛ اتفاقی که در خصوص مهدی رحمتی هم افتاده بود و در پایان بازی به آغوش این دو سرمربی ختم شد.

دیدگاهها