کد خبر : 1846541 | 12 مهر 1401 ساعت 17:43 | 9.7K بازدید | 2 دیدگاه

حاشیه پیش از بازی با بارسا؛ انتقاد هواداران از رئیس اینتر!

استیون ژانگ، مالک چینی اینتر، امروز و در شهر میلان مورد انتقاد شدید هواداران این تیم قرار گرفته است.

حاشیه پیش از بازی با بارسا؛ انتقاد هواداران از رئیس اینتر!

به گزارش "ورزش سه"، مدیران اینتر سال گذشته و پس شیوع ویروس کرونا، تعدادی از مهمترین بازیکنان تیم خود از جمله اشرف حکیمی و روملو لوکاکو را به فروش رساندند و آنتونیو کونته، سرمربی موفق نراتزوری نیز تمایلی به ماندن نشان نداد. علیرغم فتح دو جام، اینتر سال گذشته کورس اسکودتو را به میلان واگذار کرد و در لیگ دوم شد. اما هواداران اینتر به دلیل نتایج ضعیف این تیم در فصل جاری به شدت ناراضی هستند.

شاگردان سیمونه اینزاگی پنج بازی از 10 بازی را در تمامی رقابت ها مغلوب شده اند و برخی اخبار قبل از دیدار امشب مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا حاکی از آن است که احتمال اخراج این سرمربی در صورت شکست در این بازی وجود دارد. امروز گروهی از هواداران اینتر پس از ورود استیون ژانگ، رئیس جوان و متمول اینتر به رستورانی در مرکز شهر میلان برای صرف ناهار با مدیران بارسلونا، از او به شدت انتقاد کرده و به مالک چینی باشگاه حمله ور شدند. در ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده، فریاد هواداران با گفتن جمله "به خانه برگرد ژانگ"، شنیده می شود.

البته مالک جوان نراتزوری واکنشی به این حملات نشان نداده و برای رسیدن به قرار ملاقات خود به سمت رستوران رفت. سیاست باشگاه اینتر مبنی بر فروش بازیکنان بزرگ و عدم تزریق منابع مالی لازم از سوی گروه سونینگ، باعث شده فشار روی استیون ژانگ و دیگر مدیران این باشگاه بیشتر شود و حتی بارها اخباری در مورد احتمال واگذاری مالکیت از سوی این گروه در رسانه ها منتشر شده است.

دیدگاهها