کد خبر : 1846597 | 12 مهر 1401 ساعت 23:27 | 54.2K بازدید | 5 دیدگاه

ملی‌پوش سابق اسپانیا مربی بعدی سردار آزمون

گزارش‌ها حاکی است ژابی آلونسو به نیمکت بایر لورکوزن نزدیک شده است. بعد از پاسخ منفی توماس توخل به باشگاه آلمانی، شانس آلونسو بیشتر از سایر گزینه‌ها به نظر می‌رسد.

ملی‌پوش سابق اسپانیا مربی بعدی سردار آزمون

به گزارش "ورزش سه"، بایر لورکوزن این روزها شرایط خوبی ندارد. لورکوزنی‌ها از هشت مسابقه خود در بوندس‌لیگا تنها پنج امتیاز بدست آورده و جزء سه تیم انتهای جدول هستند. اخراج قریب‌الوقوع جراردو سیوانه از بایر قطعی به نظر می‌رسد و رسانه‌های آلمانی می‌گویند تا پیش از تعطیلات پایان این هفته در روزهای شنبه و یکشنبه اخراج او رسمی خواهد شد.

اولین گزارش‌ها حاکی از این بود که لورکوزن توماس توخل را به عنوان جانشین سیوانه در نظر گرفته است. سرمربی آلمانی که کمتر از یک ماه پیش از چلسی اخراج شده و بدون تیم است. اما چیزی نگذشت که مشخص شد توخل پیشنهاد لورکوزن را رد کرده است.

دقایقی پیش شبکه ESPN در گزارشی مدعی شد در حال حاضر ژابی آلونسو، بازیکن سابق لیورپول، بیشترین شانس را برای نشستن روی نیمکت لورکوزن دارد. آلونسوی 40ساله در زمان حضور خود در مستطیل سبز به عنوان یکی از باهوش‌ترین فوتبالیست‌ها شناخته می‌شد. او بعد از بازنشستگی تلاش برای ورود به دنیای مربی‌گری را آغاز کرد و سه سال هدایت تیم B رئال سوسیداد را بر عهده داشت.

سال گذشته هم شایعات زیادی درباره نشستن این ملی‌پوش سابق اسپانیایی روی نیمکت مونشن‌گلادباخ مطرح بود ولی او در نهایت پیشنهاد تیم آلمانی را رد کرد. با اینکه انتظار می‌رفت آلونسو در نهایت هدایت تیم اول سوسیداد را به عهده بگیرد ولی او در شروع فصل جاری با این باشگاه خداحافظی کرد.

این گزارش مدعی است بعد از تماس لورکوزن با ژابی آلونسو او از موافقت خود برای قبول مربی‌گری این تیم صحبت کرده است. به نظر می‌رسد همه چیز آماده است تا شاهد نشستن این ستاره سابق اسپانیایی روی نیمکت لورکوزن باشیم.

دیدگاهها