کد خبر : 1846600 | 13 مهر 1401 ساعت 00:29 | 20.2K بازدید | 142 دیدگاه

شوت هاکان 3 امتیاز می‌ارزید

اینتر 1-0 بارسا؛ تیم ژاوی در سن‌سیرو زمین‌گیر شد

اینتر در یک بازی حساس و جذاب توانست با تک گل هاکان چالهان اوغلو بارسلونا را شکست دهد و با 6 امتیاز پس از بایرن در رتبه دوم گروه C لیگ قهرمانان قرار بگیرد.

اینتر 1-0 بارسا؛ تیم ژاوی در سن‌سیرو زمین‌گیر شد

به گزارش "ورزش سه"، امشب از هفته سوم دور گروهی لیگ قهرمانان اینتر در ورزشگاه سن سیرو میزبان بارسلونا بود. هر دو تیم از دو بازی قبلی خود سه امتیاز گرفته بودند و پیروزی در بازی امشب برای‌شان حیاتی بود.

اولین موقعیت جدی بازی را اینتر در دقیقه هفت خلق کرد. شوت از راه دور عالی هاکان چالهان اوغلو را مارک آندره تراشتگن با واکنشی عالی از زیر تیر بیرون کشید و راهی کرنر کرد.

کمی بعد ارسال از چپ خطرناک دی‌مارکو با دخالت پدری به کرنر رفت، در غیر این صورت فرصتی عالی در درون محوطه جریمه نصیب اینتر می شد. توپ و میدان کاملا در اختیار بارسا بود ولی اینتر بود که شانس های گلزنی خلق می کرد.

 اینتر در دقیقه 23 به یک ضربه پنالتی دست یافت. برخورد توپ به دست اریک گارسیا را داور پنالتی گرفت ولی با دخالت وی ای آر و به دلیل آفساید لائوتارو، این پنالتی پس گرفته شد.

6 دقیقه بعد خواکین کوریا اینتر را پیش انداخت اما با پرچم کمک داور، گل او آفساید اعلام شد.

 اینتر سرانجام در دقیقه 45+2 به گل رسید. شوت چالهان اوغلو از بیرون محوطه جریمه دور از دستان تراشتگن به کنج دروازه بارسا رفت تا میزبان نیمه اول را برنده به رختکن برود.

بارسا نیمه دوم را با انگیزه جبران گل خورده هجومی شروع کرد ولی بازهم قادر به خلق موقعیت 100 درصد گلزنی نبود. در دقیقه 56 آندریاس کریستنسن به دلیل مصدومیت جای خود را به جرارد پیکه داد. در دقیقه 61 بازی اونانا، گلر اینتر، شوت عثمان دمبله را با واکنشی خوب به کرنر فرستاد. این اولین بخت مسلم گلزنی بارسا در نیمه دوم بود.

6 دقیقه بعد بارسا بالاخره به گل رسید اما با دخالت وی ای آر این گل مردود اعلام شد. پدری توانسته بود با اشتباه اونانا و مدافعان اینتر دروازه میزبان را باز کند ولی گل او به دلیل برخورد توپ به دست آنسو فاتی مردود شد.

بارسلونا همچنان تیم بهتر میدان بود و اینتر فقط دفاع می کرد. آبی و اناری ها در دقیقه 88 تا آستانه زدن گل تساوی هم رفتند ولی ضربه سر سرخیو بوسکتس از چند قدمی دروازه بد بود و به بیرون رفت.

داور هشت دقیقه وقت اضافه اعلام کرد تا یک فرصت خوب برای به تساوی کشاندن بازی نصیب بارسلونا شود. در دقیقه 95 بازی سانتر عثمان دمبله نزدیک بود مستقیما وارد دروازه اینتر شود ولی تیم ایتالیایی در این صحنه خوش شانس بود.

در نهایت حملات بارسا به جایی نرسید و اینتر این بازی را برد تا به سه امتیاز ارزشمند دست پیدا کند. اینتر پشت سر بایرن در رده دوم قرار گرفت.

دیدگاهها