کد خبر : 1846601 | 13 مهر 1401 ساعت 00:14 | 149.9K بازدید | 48 دیدگاه

مهدی فعلا روی پاس گل سوئیچ کرده است؛

طارمی با دبل پاس گل علیه VAR (عکس)

مهاجم ایرانی پورتو سازنده هر دو گل تیمش در بازی امشب بود.

طارمی با دبل پاس گل علیه VAR (عکس)

 به گزارش "ورزش سه"، نیمه اول دیدار  پورتو و لورکوزن از گروه دوم لیگ قهرمانان اروپا در حالی با تساوی بدون گل به پایان رسید که تیلور به کمک VAR یک گل از هر دو تیم را مردود اعلام کرد و شیک نیز یک پنالتی را برای میهمان از دست داد. طارمی که گل مردود پورتو در نیمه اول را زده بود، در نیمه دوم دو گل ساخت تا ستاره زمین لقب بگیرد.
 
در دقیقه 40 نیمه اول و روی یک ضد حمله سریع، شاهد به گل رسیدن پورتو بودیم؛ این گل اما به دلیل خطای هند مدافع پورتو، مردود و یک پنالتی هم برای لورکوزن اعلام شد. در دقیقه 69 بازی یک ضدحمله خطرناک دیگر از پورتو به گلی دیگر انجامید که این بار صحیح بود و با عبور از آزمون VAR به اولین گل بازی تبدیل شد.


 
در این صحنه مهدی طارمی در سمت راست محوطه جریمه صاحب توپ شد و با سری بالا و دقتی کافی، یک ارسال زیبا روانه محوطه جریمه حریف کرد؛ ارسال نرم مهاجم ایرانی پورتو در تیر دو به سانوسی رسید و این بازیکن نیز بی درنگ با ضربه سر دروازه را باز کرد. جالب اینجاست که این گل هم توسط VAR بررسی و سپس پذیرفته شد.


 
این پایان کار طارمی در این دیدار نبود و دقایقی پیش از پایان مسابقه، این بازیکن گل دوم تیمش را هم ساخت تا در پاس گل دبل کند. او این بار با یک پاس در عمق زیبا گالنو را در موقعیت تک به تک قرار داد که این بازیکن نیز با عبور توپ از کنار دستان دروازه بان لورکوزن، دروازه را باز کرد.

 

دیدگاهها