کد خبر : 1846607 | 13 مهر 1401 ساعت 01:12 | 67.4K بازدید | 69 دیدگاه

این شکست منصفانه نبود

ژاوی: عصبانی‌ام، داور باید به همه توضیح بدهد

ژاوی هرناندز، مربی بارسا، شکست تیمش برابر اینتر را غیرمنصفانه خواند و گفت که داور باید در مورد تصمیمات جنجالی‌اش توضیح بدهد.

ژاوی: عصبانی‌ام، داور باید به همه توضیح بدهد

به گزارش "ورزش سه"، امشب از هفته سوم دور گروهی لیگ قهرمانان، تیم‌های اینتر و بارسلونا مقابل هم صف‌آرایی کردند که در این بازی اینتر به پیروزی 1-0 رسید. اولین صحنه مهم بازی، برخورد توپ به دست اریک گارسیا در محوطه جریمه بارسا بود که داور پس از بازبینی صحنه به کمک VAR، صحنه قبل از آن را آفساید اعلام کرد. اینتر در ادامه توسط هاکان چالهان اوغلو در دقیقه 2+45 به گل رسید.

پدری در دقیقه 67 دروازه نراتزوری را باز کرد، اما کمک داور ویدیویی باز هم عامل مؤثر در این صحنه بود و حکم به خطای هند آنسو فاتی داد. اینتر با کسب شش امتیاز، در جایگاه دوم جدول گروه C قرار دارد و بارسلونا با سه امتیاز، رتبه سوم جدول را به خود اختصاص داده است. بایرن مونیخ با کسب 9 امتیاز صدرنشین این گروه است.

ژاوی هرناندز در پایان بازی به شدت از داوری ناراضی بود و گفت:« عصبانی هستم چون این شکست غیرمنصفانه بود و اتفاقات عجیبی را در بازی تجربه کردیم. این شکست مهمی است و حالا سه فینال پیش رو داریم چون در شرایط نامطلوبی قرار گرفته‌ایم.»

ژاوی در مورد صحنه های مشکوک داوری گفت:« در این مورد داور باید توضیح بدهد. از نظر من که برخورد توپ به دست دامفرایس پنالتی مسلم بود. داور در فوتبال نقش مهمی دارد و تصمیمات او می تواند سرنوشت یک بازی را عوض کند. او باید در مورد اتفاقات مشکوک بازی به همه توضیح بدهد. با او در این مورد صحبت کردم و برایم در مورد رد شدن گل پدری توضیح داد ولی سوال من از او در مورد برخورد توپ به دست دامفرایس بود که توضیح قانع‌کننده‌ای نداد.»

ژاوی در پایان گفت:« اینجا لیگ قهرمانان است و باید بهتر بازی می‌کردیم. اینتر بسیار خوب دفاع کرد و حملات ما هم نتیجه نداد. این شکست نگران‌کننده است و در شرایط دشواری قرار گرفتیم. باید سه فینال بعدی را ببریم.»

دیدگاهها