کد خبر : 1846610 | 13 مهر 1401 ساعت 02:27 | 14.9K بازدید | 15 دیدگاه

اینزاگی: پیروزی مقابل بارسا فقط یک شروع است

سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر، معتقد است که پیروزی 1-0 مقابل بارسا، شروعی تازه برای تیم در رقابت‌های این فصل است.

اینزاگی: پیروزی مقابل بارسا فقط یک شروع است

به گزارش "ورزش سه"، امشب، اینتر در دیداری میزبان بارسلونا بود که در 4 بازی از 6 دیدار اخیرش در رقابت‌های سری‌آ شکست خورده بود و در مقابل کاتالان ها در هر شش بازی‌شان در لالیگا به پیروزی رسیده بودند.
اما برنامه تاکتیکی اینزاگی برای این دیدار به خوبی جواب داد و آنها با دادن مالکیت توپ به حریف و استفاده از ضدحملات، توانستند موقعیت‌های خوبی روی دروازه مارک آندره تراشتگن ایجاد کنند و در نهایت با تک گل هاکان چالهان اوغلو در آخرین ثانیه های نیمه اول به پیروزی رسیدند.
اینزاگی در پایان بازی به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:"نمی‌توانم بگویم که این نتیجه غیرمنتظره بود. دیروز گفتم که این یک فرصت فوق العاده مقابل یکی از بهترین تیم های دنیاست. 

ما به شکلی تهاجمی و مصمم بازی کردیم زیرا این تنها راهی است که می توانید چنین حریفانی را شکست بدهید. ما مدت ها منتظر چنین دیداری بودیم. برای هواداران و باشگاه خوشحالم اما هنوز به چیزی دست پیدا نکردیم. نیاز بود که این دیدار به شبی فوق‌العاده تبدیل شود تا شروعی را رقم بزند."
اینتر در ابتدای هفته در خانه مقابل رم شکست خورده بود و اینزاگی با اشاره به آن دیدار گفت:"من از نتیجه دیدار مقابل رم بسیار بسیار ناراحت بودم اما نه از عملکرد تیم. شب هایی مانند امشب حال ما را خوب می کند. حالا نیاز داریم که انرژی مان را دوباره به دست بیاوریم و باید در سری‌آ به نتایج خوبی برسیم. این فقط یک شروع است و اکنون باید این نتیجه و عملکرد تداوم داشته باشد."
 

دیدگاهها