کد خبر : 1846650 | 13 مهر 1401 ساعت 13:35 | 27.2K بازدید | 4 دیدگاه

سیوانه در آستانه اخراج، ژابی گزینه اصلی لورکوزن

ژابی آلونسو، ستاره سابق رئال مادرید، گزینه اصلی بایر لورکوزن برای جانشینی جراردو سیوانه است.

سیوانه در آستانه اخراج، ژابی گزینه اصلی لورکوزن

به گزارش "ورزش سه"، بایرلورکوزن شب گذشته در سومین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف پورتو رفت و با نتیجه 0-2 برابر این تیم شکست خورد. 
آنها عملکرد بسیار ضعیفی در بوندسلیگا داشته‌اند و از هشت دیداری که در این رقابت‌ها انجام داده‌اند تنها موفق به کسب پنج امتیاز شده‌اند تا جز تیم‌های قعرنشین باشند. 
با این که مدیران این باشگاه پیش از این اعلام کرده بودند که سیوانه از اعتماد کامل آنها برخوردار است اما حالا به نظر می‌رسد که با توجه به شکست در بازی شب گذشته برابر پورتو در لیگ قهرمانان، شرایط فرق کرده است و آنها به دنبال یافتن گزینه‌ای برای جانشینی این مربی سوئیسی هستند.

1750351
حالا ESPN خبر داده است که ژابی یکی از گزینه‌های اصلی این باشگاه آلمانی برای جانشینی سیوانه است. این ستاره سابق رئال و بایرن مونیخ پیش از این هدایت تیم دوم رئال سوسیداد را برعهده داشت اما از ماه می از این سمت کناره‌گیری کرد. 
او در سال 2021 به این تیم کمک کرد که برای اولین بار پس از 60 ساله به لیگ دسته دوم اسپانیا راه پیدا کند. او سپس تصمیم گرفت به دنبال چالش جدیدی برود و از این باشگاه جدا شد اما هنوز به تیم دیگری ملحق نشده است. 
پیش از این گفته شده بود که لورکوزن پیشنهادی به توماس توخل نیز ارائه کرده است اما این سرمربی سابق چلسی حاضر به نشستن روی نیمکت این تیم نشده و به پیشنهاد این باشگاه پاسخ منفی داده است.

 

دیدگاهها