کد خبر : 1846679 | 13 مهر 1401 ساعت 17:21 | 130.6K بازدید | 33 دیدگاه

احساس درد هنگام گرم کردن؛

اختصاصی: دلیل عدم هماوردی آزمون و طارمی

عدم حضور سردار آزمون در دیدار شب گذشته مقابل پورتو یکی از ابهامات بزرگ اهالی فوتبال به شمار می‌رفت.

اختصاصی: دلیل عدم هماوردی آزمون و طارمی

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته در چارچوب هفته سوم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در گروه دوم که با حضور چهار تیم بایرلورکوزن، پورتو، کلوب بروژ و اتلتیکو مادرید در حال پیگیری است؛ شاگردان کنسیسائو و سیوانه در ورزشگاه دراگائو بندر پورتو به مصاف هم رفتند؛ دیداری که به دلیل حضور آزمون و طارمی از اهمیت ویژه‌ای برای علاقه‌مندان به فوتبال برخوردار بود.
با این حال در شبی که طارمی یکی دیگر از نمایش‌های خوب خود را در ترکیب پورتو تکرار کرد و پایه گذار دو گل تیمش در جریان برتری دو بر صفر مقابل قرمزپوشان آلمانی شد، سردار آزمون به مانند بازی‌های بوندسلیگا در ترکیب اصلی قرار نداشت ولی نکته عجیب این بود که این مهاجم در نیمه دوم نیز با وجود اینکه لورکوزن عقب بود و نیاز به جبران نتیجه داشت به زمین نیامد.
حالا اما خبر می‌رسد که شب گذشته سردار آزمون در دقیقه 55 برای گرم کردن از سوی سیوانه سرمربی لورکوزن فراخوانده شده ولی به محض شروع کار به دلیل احساس درد در ناحیه کشاله پا صرف نظر می‌کند و  در واقع به همین دلیل بوده که تعویض همیشگی لورکوزنی‌ها در نیمه دوم در دیدار مقابل پورتو فرصت بازی پیدا نکرد.

1750424

در همین راستا امروز سردار آزمون "آزمایش ام آر آی" داده و به زودی میزان دوری او از میادین فوتبال مشخص خواهد شد. با این وصف آزمون احتمالا در بازی‌های پیش روی لورکوزن نیز یکی از غایبان این تیم آلمانی خواهد بود.
جالب اینکه غیبت آزمون به عنوان یکی از تعویض‌های همیشگی سیوانه تعجب کارشناسان تلویزیون آلمان را هم در پی داشته و آنها پس از گل اول پورتو که در دقیقه 69 به ثمر رسید، ابراز تعجب خود را از عدم تعویض آزمون و حضورش در زمین نشان دادند که حالا دلیل غیب ستاره ایرانی لورکوزن مشخص شده است.
بایرلورکوزن این روزها اصلا شرایط خوبی نه در لیگ قهرمانان اروپا دارد و نه در بوندسلیگا. آنها در لیگ قهرمانان با کسب 3 امتیاز از  3 مسابقه رتبه سوم جدول را در اختیار دارند و در بوندسلیگا نیز با کسب تنها 5 امتیاز از 8 مسابقه روزهای بحرانی‌ای را پشت سر می‌گذارند. این نتایج سبب شده تا پس از چند هفته گمانه‌زنی، درنهایت مدیران باشگاه آلمانی به فکر تعویض جراردو سیوانه 42 ساله باشند که تقریبا یکسال پیش با قراردادی سه ساله تا ژوئن 2024 هدایت لورکوزن را عهده‌دار شده بود ولی حالا به نظر می‌رسد کار این مربی سوئیسی در لورکوزن رو به اتمام است و به زودی جایگزین او توسط مدیران باشگاه معرفی خواهد شد.

دیدگاهها