کد خبر : 1846767 | 14 مهر 1401 ساعت 11:52 | 1.5K بازدید | 0 دیدگاه

شنبه، استارت ملى پوشان تكواندوى ايران در لبنان

تیم ملی تکواندو برای حضور در رقابتهای آزاد لبنان بامداد امروز پنجشنبه وارد بیروت شد.

شنبه، استارت ملى پوشان تكواندوى ايران در لبنان

به گزارش ورزش سه، این دوره از مسابقات با حضور 371  ورزشکار در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان از روز جمعه 15 مهرماه در سالن «نوفل نوهاد» شهر بیروت آغاز می شود. 
در روز نخست، رقابتهای رده سنی نونهالان برگزار می شود و شنبه 16 مهرماه 161 تکواندوکاران حاضر در رده سنی بزرگسالان مسابقات خود را در هر دو بخش زنان و مردان و در تمامی اوزان برگزار می شود. 
 تیم ملی تکواندوى ايران که برای حضور در این رقابتها عصر چهارشنبه 13 مهرماه تهران را به مقصد بیروت ترک کرده بود، بامداد امروز پنجشنبه با استقبال رایزن اقتصادی سفارت جمهوری اسلامی ایران در سفارت لبنان وارد پایتخت این کشور شد.
سعیده نصیری و غزل سلطانی (سمنان)، مریم رضانژاد (مازندران)، مبینا نعمت زاده (تهران)، زهرا شیدایی (مازندران)، نرگس میرنوراللهی، زینب اسماعیلی و فاطمه شفیع پور در بخش زنان، مهدی حاجی موسائی، مهدی عابدینی، ابوالفضل زندی و علی نجفی (البرز)، آرمین هادی پور (گیلان)، فرزان عاشورزاده و ابوالفضل عباسی (مازندران)، رضا کلهر (تهران)، امیرمحمد بخشی، میرهاشم حسینی (آذربایجان شرقی)، سجاد مردانی و محمدحسین یزدانی (اصفهان)، مهران برخورداری (قزوین) تکواندوکاران حاضر در این رقابتها هستند.
هدایت تیم ملی تکواندو در گروه بانوان در این رویداد برعهده ندا زارع است، مهروز ساعی به عنوان مربی وی را همراهی می کند. در گروه آقایان نیز بیژن مقانلو سرمربی است و مسعود حجی زواره مربی تیم خواهد بود. همچنین علی سپهری رئیس هیات تکواندو استان زنجان به عنوان سرپرست و الهام رحیمی به عنوان مدیر، تیم را همراهی می کنند. 

دیدگاهها