کد خبر : 1846801 | 14 مهر 1401 ساعت 14:48 | 4.9K بازدید | 0 دیدگاه

ویرژیل فن دایک:

لیورپول قطعا شایسته کسب پیروزی بود

ویرژیل فن دایک، ستاره هلندی لیورپول، تاکید کرد همیشه به دنبال ارائه بهترین عملکردش برای این تیم است.

لیورپول قطعا شایسته کسب پیروزی بود

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول که در هفته اول لیگ قهرمانان این فصل شکست سنگینی را برابر ناپولی متحمل شد، اما در ادامه برابر آژاکس و رنجرز به برتری رسید و وضعیت خود را بهبود بخشید. آنها شب گذشته با دو گل رنجرز را مغلوب کردند و ویرژیل فن دایک مدعی شد این پیروزی روحیه تیمی لیورپول را افزایش خواهد داد.

ویرژیل فن دایک گفت: "من همیشه سعی می کنم بهترین عملکرد خود را در ترکیب لیورپول و برای رسیدن به این هدف داشته باشم، باید تمرکز شما 100 درصد روی اتفاقات جریان بازی باشد. می دانیم که تقابل هفته بعد با حضور هواداران رنجرز برای لیورپول بسیار سخت خواهد بود، پس ما باید آماده این دیدار باشیم. البته ابتدا یک چالش بزرگ دیگر در پایتخت و در لیگ برتر برابر آرسنال در پیش داریم.

ما استانداردهای لیورپول را در سال های گذشته آنقدر بالا برده ایم که می دانیم بابت نتایج هفته های اخیر تحت فشار هستیم. به همین دلیل است که باید همیشه کنار هم باشیم و حتی بیشتر از گذشته نیز تلاش کنیم. شما در دیدار مقابل رنجرز روحیه متحد و خوب لیورپول را در تک تک ما دیدید و کاملا شایسته کسب این پیروزی بودیم.

ما در این دیدار موقعیت‌های زیادی خلق کردیم و فکر می‌کنم دروازه‌بان رنجرز در این دیدار فوق‌العاده ظاهر شد و تیمش را در جریان بازی نگه داشت. در کل فکر می‌کنم این پیروزی، بسته نگه داشتن دروازه و عملکرد بسیار خوب تیم، برای افزایش اعتماد به نفس ما بسیار مهم بود."

دیدگاهها