کد خبر : 1846802 | 14 مهر 1401 ساعت 14:53 | 23K بازدید | 11 دیدگاه

در پرسپولیس فقط درویش حرف می‌زند

در شرایطی که طی روزهای اخیر شایعات زیادی درباره پایان همکاری رضا درویش در پرسپوليس شکل گرفته بود، مدیرعامل سرخ‌ها در سمت خود کار را دنبال خواهد کرد.

در پرسپولیس فقط درویش حرف می‌زند

به گزارش “ورزش سه”، در آخرین جلسه هیئت مدیره پرسپوليس، رضا درویش به عنوان سخنگوی این باشگاه انتخاب شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با توجه به تصویب هیئت مدیره، سخنگوی باشگاه شد و اعلام نظر باشگاه در مورد مسائل مختلف و مرتبط با مسائل اجرایی، مدیریتی و تشکیلاتی باشگاه با ایشان خواهد بود.
به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس،  هیئت مدیره پرسپولیس در آخرین نشست خود که با حضور همه اعضاء تشکیل شد، رضا درویش، مدیرعامل باشگاه را به عنوان سخنگوی باشگاه تعیین کرد. به این ترتیب اعلام نظر رسمی باشگاه در مورد مسائل مختلف و مرتبط با مسائل اجرایی، مدیریتی و تشکیلاتی باشگاه با او خواهد بود.
لازم به ذکر است هیئت مدیره پرسپولیس در این جلسه، ضمن دریافت گزارش‌ها، تصمیمات مهمی را در حوزه مسائل حقوقی، مالی و اقتصادی اخذ کرد که نتایج آن به زودی به اطلاع هواداران خواهد رسید.

این تصمیم در شرایطی اتخاذ شده که طی روزهای اخیر شایعاتی درباره پایان همکاری رضا درویش با پرسپوليس شکل گرفته بود و اکنون به نظر می‌رسد با مصوبات جدید صورت گرفته، این خبر صحت نداشته و وی در سمت مدیرعاملی کار را همچنان دنبال خواهد کرد.

دیدگاهها