کد خبر : 1847020 | 15 مهر 1401 ساعت 20:27 | 27.3K بازدید | 2 دیدگاه

پلن نهایی تراکتور این بار جواب نداد؛

پرواز دیدنی لک علیه اسدی تایم (عکس)

مس رفسنجان با درخشش دروازه‌بان خود از گل تساوی تراکتور در دقایق پایانی بازی امشب گریخت.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار تیم های مس رفسنجان و تراکتور با برتری یک بر صفر شاگردان ربیعی به پایان رسید. آنها در این دیدار موقعیت‌های گل زیادی را خراب کردند و اگر درخشش لک در دقایق پایانی نبود، به سومین قربانی اسدی تایمِ تراکتوری‌ها تبدیل می شدند.

در غیاب کاوه رضایی و در شرایطی که عباس زاده فروغ بازی های قبل را نداشت، تراکتور موقعیت گل چندانی روی دروازه حریف در طول نود دقیقه ایجاد نکرد و در حالی که می رفت بازی با تک گل دقیقه 15 توکلی به سود مس تمام شود، شاهد اجرای آخرین پلن این تیم برای رسیدن گل تساوی بودیم؛ اسدی تایم!

رضا اسدی که پیش از این و در دو بازی، با گل های دقایق پایانی خود، یک بار تیمش را از باخت نجات داده و یک بار به پیروزی رسانده بود، در دقایق پایانی، همه وظایف خود را رها کرده و به عنوان مهاجم نوک، منتظر توپ‌هایی بود که هافبک ها برایش ارسال می کردند. او در دقیقه 89 روی ارسال آلوز می رفت گل تساوی را بزند ولی لک به زیبایی ضربه او را راهی کرنر کرد.

دقایقی بعد و در حالی که می رفت 5 دقیقه وقت تلف شده نیمه دوم به پایان برسد، تراکتور صاحب یک ضربه آزادِ چسبیده به محوطه جریمه شد. برخلاف تصور، آلوز پشت این توپ نبود و اسدی با ژستی شبیه کریستیانو رونالدو، پشت توپ ایستاده و ضربه ای دیدنی روانه دروازه  مس کرد؛ شوت اسدی با قوسی زیبا می رفت در قعر دروازه قرار بگیرد اما لک با پروازی دیدنی و به کمک تیر دروازه، از گل شدن توپ جلوگیری کرد تا دومین تیر ناجی تراکتوری‌ها نیز به تیر بخورد.

دیدگاهها