کد خبر : 1847031 | 15 مهر 1401 ساعت 21:12 | 13.8K بازدید | 11 دیدگاه

تلاش می‌کنیم دربی قبل از جام جهانی برگزار شود

مهدی: شاید هفته دوازدهم را تقدیم کی‌روش کنیم

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد احتمال دارد هفته دوازدهم لیگ برتر بعد از جام جهانی برگزار شود.

مهدی: شاید هفته دوازدهم را تقدیم کی‌روش کنیم

به گزارش "ورزش سه"، سهیل مهدی در گفت و گو با برنامه فوتبال برتر درباره برنامه ریزی مسابقات لیگ برتر و وضعیت هفته دوازدهم بیان کرد:‌احتمال دارد هفته دوازدهم را تقدیم تیم ملی و آقای کی روش کنیم. برنامه ما آماده است اما منتظر هستیم تا کادرفنی تیم ملی نظر بدهند.

او درباره ریکاوری بازیکنان ملی‌پوش شاغل در ایران زیر نظر کادرفنی تیم ملی گفت: نگرانی سرمربی محترم تیم ملی این بود که توان بدنی بازیکنان ملی‌پوش شاغل در ایران به استانداردهای جهانی نرسد. به همین خاطر برای ارتقای توان بدنی تصمیم گرفتند با برنامه خودشان پیش بروند.

رییس کمیته مسابقات درباره برگزاری یک دیدار دوستانه میان تیم ایران و یکی از تیم های حاشیه خلیج فارس تاکید کرد: من در جریان برنامه های تیم ملی نیستم اما یکی از دلایلی که برنامه هفته دوازدهم را اعلام نکردیم همین برنامه تیم ملی است. اگر لازم باشد هفته دوازدهم را تقدیم تیم ملی خواهیم کرد. این منوط به برنامه تیم ملی است.

مهدی درباره زمان نهایی مشخص شدن زمان هفته دوازدهم و اینکه احتمال دارد دربی هم بعد از جام جهانی برگزار شود، افزود: کمتر از 10 روز دیگر برنامه را اعلام خواهیم کرد. تلاش ما برای این است که همه بازی ها را برگزار کنیم اما تصمیم گیری با کادرفنی تیم ملی است.

دیدگاهها