کد خبر : 1847043 | 15 مهر 1401 ساعت 22:14 | 27.7K بازدید | 16 دیدگاه

وقتی محبی پنالتی می‌خواست؛

گلزن استقلال در محاصره قرمزهای اهوازی

استقلال با گل‌ محمد محبی بود که توانست مقابل فولاد خوزستان بازی را به تساوی بکشاند ولی پیش از گلزنی نیز چندین مرتبه برای فروریختن دروازه کنت تلاش کرده بود.

گلزن استقلال در محاصره قرمزهای اهوازی

به گزارش "ورزش سه"، هفته گذشته که رقابت‌های لیگ برتر دوباره از سر گرفته شد، استقلال در شرایطی موفق به شکست 2 بر 1 گل‌گهر در سیرجان شد که محمد محبی یکی از بهترین بازیکنان این تیم بود و گل اول آبی‌پوشان را هم به ثمر رساند.
چند روز بعد بار دیگر شاهد حضور محمد محبی در ترکیب اصلی استقلال مقابل فولاد خوزستان بودیم؛ جایی که محبی بار دیگر موفق به گلزنی شد و نام خودش را بار دیگر به عنوان بازیکن شاخص استقلال معرفی کرد.
اما یکی از صحنه‌های جالب توجه دیدار استقلال و فولاد خوزستان که به درگیری منتهی شد جایی بود که محمد محبی برای زدن ریباند شوتی که با دفع ناقص کنت مواجه شده بود خیز برداشت ولی با واکنش سریع دو مدافع فولاد خوزستان و کنت تلاش محبی به جایی نرسید و ضربه او پس از برخورد به مدافعین راهی کرنر شد.


پس از این صحنه بود که محبی به خود پیچید و اعتقاد به خطای پنالتی داشت ولی بازیکنان فولاد بلافاصله بالای سر او رسیدند و احتمالا حرف‌هایی زده‌‍اند که سبب شده تا محبی مثل تیری که از چله کمان خارج می‌شود از جا بجهد و به مقابله با بازیکنان فولاد بپردازد که در تصاویر ثبت شده همانطور که مشاهده می‌کنید تعدادشان کم هم نیست؛ درگیری‌ای که البته چند ثانیه‌ای طول کشید و سپس با دخالت داور و بازیکنان دو تیم جریان مسابقه با ارسال کرنر استقلالی‌ها از سر گرفته شد.
دیدار استقلال تهران و فولاد خوزستان با قضاوت حاج ملک که اعتراضات زیادی به همراه داشته است، ابتدا با گل مجید علیاری به سود فولاد خوزستان شد ولی محبی در نیمه دوم گل خورده را روی ارسال کرنر جبران کرد و بازی درنهایت با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

 

دیدگاهها