کد خبر : 1847589 | 19 مهر 1401 ساعت 11:12 | 11.3K بازدید | 14 دیدگاه

تمایلی به دریافت جایزه بهترین بازیکن نداشتم

اولادقباد: خود ژاپن هم فکر نمی‌کرد ایران را ببرد

ملی‌پوش ایرانی تیم پالمای اسپانیا معتقد است که اگر 10 بار دیگر با ژاپن بازی کنیم نتیجه حتی مساوی هم نمی‌شود.

اولادقباد: خود ژاپن هم فکر نمی‌کرد ایران را ببرد

به گزارش "ورزش سه"، مسلم اولادقباد، در پایان جام ملت های فوتسال آسیا به عنوان بهترین بازیکن جام انتخاب شد. او در پایان مسابقات با تیم ملی به ایران برنگشت و همراه با حسین طیبی راهی اسپانیا شد. ملی پوش ایرانی تیم پالمای اسپانیا در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص عملکرد تیم ملی در جام ملت ها گفت: یک تورنمنت فوق‌العاده بود. از همان مرحله گروهی بچه ها خیلی خوب کار کردند و عملکردمان در مرحله حذفی خیلی بهتر هم شد. بازی به بازی از نظر تیمی بهتر می شدیم و من خیلی به این نسل و جوانانی که اضافه شدند، امیدوار شدم. نسل تیم ملی کلا عوض شده و آن همه بازیکن بزرگ کنار رفتند و بازیکنان جوان جایگزین آنها شدند. به نظرم در فینال طی یک اتفاق بازی را واگذار کردیم.
او در رابطه با دیدار فینال یادآور شد: هیچ‌کس حتی خود ژاپن هم فکر نمی کرد که ایران را ببرد. تیم ما نه اسیر تاکتیک های ژاپن شد، نه آنالیز خوبی روی ما کرده بودند. اگر بازی را دیده باشید متوجه می شوید که تیم ما فوق‌العاده بازی کرد. ژاپن فقط دفاع می کرد و ما موقعیت های زیادی را با بی‌دقتی از دست دادیم. گل هایی هم که خوردیم روی اشتباهات لحظه‌ای بود. یک لحظه توپ زیر پای درخشان گیر کرد یا آن ایستگاهی و گل سوم که روی اتفاق خوردیم. به نظرم اگر 10 بار دیگر هم با ژاپن بازی کنیم نتیجه حتی مساوی هم نمی شود و همه را می بریم. چون ایران واقعا سرتر بود و همه می دانند بازی فوق‌العاده‌ای انجام دادیم.

1752091

ملی پوش ایرانی باشگاه پالما در خصوص دریافت جایزه بهترین بازیکن جام گفت: چه خودم و چه حسین اصلا دنبال آقای گلی یا جایزه بهترین بازیکن نبودیم. فقط و فقط به قهرمانی ایران فکر می کردیم. درست است که جایزه های انفرادی یک حس خوبی دارد ولی واقعیتش دوم شدن آن را خراب کرد. چون با اول شدن هم لذت بیشتر و هم بازتاب بهتری داشت. تیم که دوم شد حتی خود من آن لحظه زیاد میلی به دریافت جایزه بهترین بازیکن نداشتم.
اولادقباد با تاکید به اینکه تیم جوان فعلی نیاز به حمایت دارد افزود: خیلی دوست دارم که چه مردم و چه رسانه ها از این تیم حمایت کنند. واقعا نسل عوض شده و جوانانی زیادی به تیم ملی اضافه شده است. این بازیکنان باید راحت بازی کنند و فشاری روی آنها نباشد. در این مدت خیلی تحت فشار بودیم ولی دوست داشتیم که یک لحظه هم که شده دل مردم را شاد کنیم. این تیم باید حمایت شود. باید همه از آقای شمسایی حمایت کنند تا بتوانیم در جام جهانی با صلابت ظاهر شده و نتیجه ای بگیریم که باخت به ژاپن در فینال آسیا را جبران کنیم.
او در مورد شرایط فعلی خود در تیم باشگاهی‌اش گفت: من و حسین بعد از جام ملت ها به اسپانیا آمدیم و در تمرینات تیم باشگاهی خود حضور پیدا کردیم. جمعه هم در لیگ اسپانیا بازی داریم. به خاطر جام ملت های آسیا از نظر روحی هنوز در شرایط خوبی نیستیم و فکرمان درگیر است. انشالله که در این لیگ هم به عنوان نماینده ایران بتوانیم خوب کار کرده و دل مردم را شاد کنیم.

دیدگاهها